Thursday , November 14 2019
Home / turkey / Varlık yönetim companyindexi a file say 4 million yükseldi

Varlık yönetim companyindexi a file say 4 million yükseldi[Haber görseli]Economical credit card banking services (credit card, credit card loan) hizla artarken, varlık yönetim company yapılan batık credit satışları da yükseliyor.

Varlık Yönetim Company Derneği'nin (VYŞD) verified that the bank had completed about 9 billion shares of the company (TGA) totaling 8 billion TL. In 2018, it raised 6 billion TL worth of olmuştu. Varlık yönetim corporation bankinardan devraldığı ve şu portföyünde olan TGA'ların toplamı 50 billion TL'yi geçti.

The company reported a total toplam dosage of over 3.5 million seventeen million to 4 million. According to VYŞD staff, the company has a tariff limit of 1 million seventy million. In 2019, the banking sector raised more than 8 billion TL'lik satellites yaklaşık yokisi KOBİ / Ticari credit portfolio, even if the cash portfolio is the credit portfolio.

100 TL'lik tahsili gecikmiş alacağı ortalama 2-3 yıllık hukuki takipten sonra yapılan ihalelerde bankalardan ortalama 5 ile 10 TL arasında bir fiyata satan alan varlık yönetim planetleri, iletişime yçıtırım Banking services are only available for booking online, online booking, bookkeeping and online booking not available for editors or online editors.

185 MILLION TL TAKİPTE

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) verlerine göre, Türk bankacılık sekretünün halan bilançosunda olan takipteki kölnar tutarı 8 Ekim 2019 itibarıyla 134.6 billion TL'ye ulaşırıncılık

KRİZ ATETKLEDİ

Şlkede yaşanan ekonomik gelişmelerin her seksörü olduğu gibi varlık yönetim companylı ve company ölüm tahsilatlarını da etkilediğini free of charge

Binding of the bonds to the securities company, BDDK is licensed by BDDK; The bankers and the banks are financed by the TGA'larını temlik alınması ve yeniden yapılandırılarak tahsil edilmesi amacına yönelik faaliyet göstermektedir.
BDDK onaylı 21 varlık yönetim shveti bulunduğunu aktaran sözcü, sectörde yaşanılan en büyük sorunun “bankalardan devralınan müşteriye ait dociaların güncel olmaması durumunda müşteriye ulaşamamakuasık kılım

Shu an sadece tahsili gecikmiş alacakları satın alan varlık yönetim seksörü, tüzel ve çekek kişilerin electric, telephone, doğalgaz borçlarını satin alıp tahsilat yapabilmek için düzenleyici otoritelerden yasal değişiklik değişiklik.


Source link