Saturday , February 29 2020
Home / turkey / Şenol Güneş'ten son dakika İzlanda maçı açıklaması! – Sport Haberler

Şenol Güneş'ten son dakika İzlanda maçı açıklaması! – Sport HaberlerTürkiye Europe European Championship H Grubu 9. The match between Iceland and Türk Telekom Stadında is very exciting. A Milli Takım Teknik Directory of Shenol Güneş tarihi karşılaşma öncesi basın toplantısı düzenledi. Güneş, "Iceland has won a European Championship Championship with a guaranteed victory." ifadelerini kullandı.

Şenol Güneş'in açıklamaları …

Yarışta ilk günden made oldukça mid katettik. Son düzlüğe geldik, son adımı da iyi atmak istiyoruz. Anadolu'da başlayan bu yarışı,'stanbul'da bitirip Avrupa'ya gitmek istiyoruz.

Hedefimiz iki match 6 points. Burada alacağımız birarerlik de gruptan çıkmamızı guarantileyecek. En kötü ihtimalle beraberlik bile bizim için iyi bir sonuç, targeti Europe i Champions League gitmek olduğu için.

Bu haberi de ocudularTürkiye – İzlanda maçı hangi kanalda, how long is it? (Türkiye – İzlanda ne zaman)

Maçtan bir gün önce'stanbul'a gelecekler, şu anda Antalya'da kamptalar. Part oyuncumuz Avrupa'dan geliyor bugün. Takmit takımda olan Altay Bayındır'ı bizimle birlikte idmanda görmek istiyoruz.

Perşembe günü birlikte, daha önce başardığımız, aldığımız iyi sonuçlarla Türkiye'yi mutlu ettiğimiz gibi yine mutlu etmek istiyoruz. Everyone loves bekliyoruz. Maçın sonunda mutlu olarak ayrılmak istiyoruz.

Kulüplerimiz de oyuncularımız da hep bizim. Biz de onları temsil ederek yarışıyoruz. Türk oyuncularla Avrupa'da yarışıyoruz. Kulübümüzün beklenenin dışında sonuçlar alması hepimizi üzer, üzüyor da. Şnşallah Europe European Championships will be played by Dünya Kupasına da katilırız.

Hedefimize ulashmak istiyoruz!

Şu an geldiğimiz noktadan memnunum. Heyecanımız fazla. Mazlanda match an önce oynamak ve Europe Championship Championship guarantee. Iceland, biz bunları yendik yine yeneriz düşüncesiyle gelecek. O yüzden sakin kalmamız must. Maki match to target ulasmak istiyoruz.

Gruptan çıkmak istiyoruz

Oynadığımız tüm maqların tamamından daha temkinli olmamız gerekiyor. Football sürprizlere açık bir oyun. Rakibimiz go bilinçli ve savaşçı olar çikacaktır. Ma bittiği zaman rahatlık olur. Cesncesinde olmaz. Rakibimizi yenerek gruptan çıkmak istiyoruz.

Here's a little trick!

Kampa ilk gelen isim Emre Belözoğlu oldu. Sakatlığı sürüyor ama kampta kalacak ve arkadaşlarıyla birlikte olacak. Yeni gelen oyuncularla futbolda büyük bir pazar olacağımızı düşünüyorum. Avrupa'da oynayan futbolcularımızın gelecek nesillere örnek olacağını düşünüyorum.

CANLI AKTARIYORUZ …


Source link