Tuesday , March 31 2020
Home / turkey / Oyuncu Can Yaman'i öpemeyen kadın hayran, kendisini denize attı

Oyuncu Can Yaman'i öpemeyen kadın hayran, kendisini denize attı30 dakika önce

Cenceki akşam Ortaköy'deki bir mekana eğlenmeye giden Can Yaman'ın gecesi kötü bitti. Aynı mekana gelerek Yaman'ı öpmek isteyen kadın hayran, oyuncunun olumsuz yanıtı karşısında olay çkartarak kendisini denize attı.

Oyuncu Can Yaman'i öpemeyen kadın hayran, kendisini denize attı, System.String[]

Son olarak Erkenci Killing dizzinde rol alan yakışıklı oyuncu Can Yaman, önceki gün eğlenmek için Ortaköy'deki bir mekana gitti. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Yaman'ın bir kadın hayranı, gecede olay çıkarttı.

YARDIMINA GVVENLİK VE CAN YAMAN KOŞTU

Takvim Gazetesi'nin haberine göre: Her fırsatta yınana gelen hayranlarını k krmayan Can Yaman, sefer de sevenleriyle fotoğraf çektirdi. Ancak Yaman'ın bir kadın hayranı, aldığı alkolün etkisiyle gecede taşkınlık çıkardı. Oyuncuyu öpmek isteyen kadın hayran, aldığı olumsuz yanıtla olay çıkartıp kendisini denize attı. Güvenliklerin ve Can Yaman'ın yardımıyla denizden çıkarılan hayran, taxiye bindirilerek evine gönderildi.

ANALATTI INFORMATION

Can send a verification report of the cadinlatan anlatan Can Yaman, a duty to provide cadenlatan yanı sıra şefkatli, güler yüzlü ve esprili cadınlardan hoşlandığını söyledi.

Haber Yayın Tarihi: 08.11.2019 07:27


Fatih'teki 4 kardeşin intiharıyla ilgili korkunç iddia! "Oya Yetişkin, 'Ben ölürsem onlar da ölecek'" Einstein banyoya saat görünümlü gizli camera koyduğunu fark eden kadın, su d duyurusunda bulundu Avcılar'da bir doctorun, çocuğunun annesi meslektaşını vurduğu anların görüntüsü ortaya çıktı Torture torture is a serious crime!


Source link