Monday , October 14 2019
Home / turkey / Mucize Doctor Ferman'dan Ali Vefa'ya critical görev! Mucize Doctor 4. Yeni bölüm fragmanı izle!

Mucize Doctor Ferman'dan Ali Vefa'ya critical görev! Mucize Doctor 4. Yeni bölüm fragmanı izle!Mucize Doctor 3. bölümüyle 26 Eylül Perşembe akşamı Fox TV'de geldi screen. The Good Doctor uyarlamas olan ve Taner melmez'in brolrlünde bulunduğu Mucize Doktor'ö son bölümünde, yayatnana uyum sağlamaya çalşan Ali ac bir tu tu al alr ve ihanete uğradğğını hissetti.

Genç couple couple doğmamış çocukları hakkında verecekleri karar hastanede hukuki bir savaş başlatır ve kurulu ikiye böler. Zaman süratle daralırken Ferman'la Beliz aşılmaz bir uçurumun eşiğine gelirler.

DOCTOR'S MUSEUM 4. NELER OLACAK?
Mucize Doctor 3 Ekim Perşembe screen saver olan 4. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Yeni bölümde, Doctor Ferman, Ali Vefa'yı çok critik bir göreve gönderiyor. Yapılacak's body was immediately transported to Ali Vefa, a helicopter flying well. Nakil yapılacak organ taşıyan Ali, kutudaki sıcaklığın düştüğünü görünce acil olarak lip aramaya oklıyor.

Mucize-Doctor-4974-gallery-resim-103ed542-f70d-48ea-9cd6-cfde87f6cb37

Genç oyuncu Taner melmez'in is well-known for his Mucize Doctor Doctor kadrosunda; Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, gezge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran and Reha Özcan are role models. Mucize Doctor steals money from The Good Doctor dizzinden uyarlandı. Know the data is Tohum Autoizm Vakfı yaptı.

Mucize-Doctor-4974-gallery-resim-e57d5014-9199-4267-8ff9-747775bfb5dc

MUSEUM OF THE DOCTOR GENEL KONUSU
Savant sendromlu deha Ali Vefa'nın en büyük hayali doctor olmaktır. Engeline has been able to provide a full range of faculties, full-time staff, and full-time staff. Yaşadığı taşra sirrinden ayrılır ve manevi babası Adil Erinç'in Başhekimi olduğu Bstanbul Berhayat Hastanesi'nde Cerrahi Bölüm Asistan olarak oklamak üzere yola çikar.

However, it is important for the general population to be aware of Ali's diagnosis in the medical field.

Aynı sıralarda hastane yönetim kurulu toplanmış, Ali'nin işe alınıp alınmayacağını tartışmaktadır. Adil hariç pretends to be a doctor by prescription inanmaz. Ve Ali, saatlerce geç kalarak, korka korka, kendisine acımayla, inançsızlıkla bakan yönetim kurulunun karşısına çıkar. Önyargılar kırılabilir mi? Hayaller go olabilir mi?


Source link