Wednesday , February 26 2020
Home / turkey / 'Match up 55' … – Spor Haberleri

'Match up 55' … – Spor HaberleriColombia's 12 Ekim'de Chile ile 15 Ekim'de is deplasmanda Algeria oynayacağı hazırlık maçları öncesi adaya cadres Radamel Falcao and James Rodriguez'i yesterday the Colombian Technical Director Carlos Queirozi carnival of air transport, Queiroz sözlerine “James ve Falcao'nun cadroda olmaları konusunda çeşitli spekülasyonlar vardı. Bu karar exactly bana ait. Ombkisi de Colombia için önemli futbolcular ancak çağırmadığımız futbolcular hakkında konuşmak, şu anda aramızda olanlara saygısızlık olur ”sözleriyle başladı.

Queiroz, “There is a need for more naturalistic, futuristic football. James and Falcao'nun cadroda olmamaları konusunda çeşitli specekülasyonlar var ama bu karar exactly bana ait. Siz bilmiyorsunuz ama ben biliyorum; Falcao, 2014 Dünya Kupası'ndan yana çağrıldığı milli matcha yüzde 55'inde görev yapabildi. Bazen sakatlıklar bazen de başka nedenlerden ötürü form giyemedi. Shu an en iyi durumda olduğunu düşündüğümüz futbolcuları staff aldığımı düşünüyorum ”dedi.

08 Ekim 2019Bafetimbi Gomis: `stanbul`da yaşamayı düşünüyorum
Galatasaray`ın eski golcüsü Bafetimbi Gomis sarı-kırmızılı takım hakkında açıklamalarda bulundu. Falcao`nun biraz tutuk başladığını ifade eden Gomis, career sonlandırdıktan sonra İstanbul`da yaşamak istediğini söyledi.
Hablgili Haberi Oku[ad_2]
Source link