Tuesday , October 22 2019
Home / turkey / Köylüler yolu trafiğe kapattı! Asker etten duvar ördü

Köylüler yolu trafiğe kapattı! Asker etten duvar ördüAksaray'da taş ocağı kamyonlarının yola zarar vermesine tepki gösteren köylüler yolu trafiğe kapattı.

Olay, Aksaray'ın merkeze bağlı Gözlükuyu köyünde yaşandı. One of the most important features of the game is the one hundred and fifteen hundredths of a gurup, so you can get the most out of your pocket, and you'll be able to enjoy the best of the best and the best time to get your hands on the trail. Ayrıca ocaktaki patlamalar sırasında çıkan gürültüden de rahatsız olan köy halkı taş ocağına giden kamyonların geçişine de izin vermedi. Olay anı vatandaşların cep telefonu ile kaydedildi.

Yolun kapatılması üzerine olay yerine çok sayıda jandarma ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen jandarma ekipleri adeta etten duvar örerek köylülerin yolu kapatmasına engel oldu.

Köy halkını sakinleştirmeye çalışan jandarma vatandaşları ikna edemeyince olay yerine İl Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık geldi. Albay Anık köylüler ile bir bir görüşerek ikna etmeyi başardı. Yol tekrar trafiğe açılırken kalabalık da sessizce dağıldı.


Source link