Tuesday , November 12 2019
Home / turkey / Isn't Korarası Korçası Nedir Yarar?

Isn't Korarası Korçası Nedir Yarar?Microsoft is pleased to announce the release of 'Kurcalama Koruması' for Windows 10 kullanıcıları için 'varsayılan ayar'. This is a Kurmanci Koruması'nın ne olduğuna ve işe yaradığına yakından bakacağız.

Microsoft, Windows 1903 sürümünde Windows Defender Güvenlik Merkezi eklenen Kurcalama Koruması'n Windows 10 kullanım kılıncıları için varsayılan ayar olarak deakiştirdi. The software does not have to be redesigned by Kurcalama Koruması software, including Güvenlik Windows and Güvenlik Merkezi software that is installed on the desktop.

Konuyu managed to unblock Kurcalama Koruması, the Windows Defender özelliklerini devir encrypted bureaucratic targeted firewall systems, and installed a dedicated firewall. For Windows 10, you can easily download updates that have been successfully installed.

How does the Korumas Koralası work in the normal Koruma?

Windows 10 kurcalama koruması

Microsoft was able to provide a secure access to all the content, to say that it was possible to disassociate the device with a bold version of the software. Microsoft's most popular online resource is the following:

  • Search for: Microsoft Defender ATP does not normally use cookies when browsing and browsing the web for unlimited downloads.
  • Bulut tabanlı koruma: Daha önce nothing görülmemiş kötü amaçlı yazılımları saniyeler içinde engellemek için bulut tabanlı algılama ve önleme hizmetlerini kullanan bulut tabanlı koruma.
  • Downloads: Aktif işlemlerin şüpheli mi yoksa kötü niyetli bir şekilde mi davrandığını belirlemek ve analysis etmek için gerçek zamanlı koruma ile çalışan davranış izleme özelliğiyle bunları izler ve ardından bellernlar.
  • Güvenlik istihbarat güncellemeleri: En son tehditleri tespit etmek i Windows Defender Antivirus'ün kullandığı güvenlik istihbarat güncellemelerini kullanır.

More in the Koruması Curriculum:

Kurcalama koruması ayarı

Kurcalama Koruması ayarları, şu anda en güncel Windows 10 sürümünü kullanan kullanıcılar için zaten varsayılan ayar olarak kullanılıyor. Bu noktada özelliğin ayarlarını değiştirmek için yapabileceğiniz birkaç şey bulunuyor. In order to get a more detailed view of the issues you should:

  1. Görev çubuğundaki arama kutusuna Windows Güvenliği yazınn ve ardından sonuçlar listesinden Windows Güvenliği'ni seçin.
  2. Windows Güvenliği'nde Virüs ve Tehdit Koruması ve ardından Virüs ve Tehdit Koruması Ayarları altında Ayarları Yönet'i.
  3. Displays the Korumas Ayarık version of the Kapalı olarak version.

BERLGİLİ HABER

Microsoft, Xbox Mesajları Sevçin 4 Seviyeli Filtreleme Getzelliği Getiriyor

Windows Defender's default settings are usually only available when you have activated your download.


Source link