Monday , February 17 2020
Home / turkey / Instagram Etkileşimini Arttıran Yöntem

Instagram Etkileşimini Arttıran YöntemSon yılların gözde sosyal medya platformu Instagram'ın 1 milyardan fazla aylık kullanıcısı bulunuyor. Haliyle platformda öne çıkmak oldukça zor, özellikle de mikroinfluncerlar için. In our Instagram algorithm, we have a huge amount of buzz on how to get bureaucrats.

Instagram, günümüzde pek çokinin ama doğrudan ama dolaylı olarak ekmek kapısı olarak göze çarpıyor. Social media uygulaması, daimi olarak değişen algoritmalarıyla özellikle microinfluencer categorized yer alan büyük hesapları very durabda bırakabiliyor.

Courtney Quinn is the social media influencer of the payroll and the son of a grandparent who is insane to receive the consent of the recipient. 564 Instagram courtesy of Courtney Quinn, Instagram's top artisanal artisan for yol.

Quinn'in yazdığı ve şu and silinmiş olan bir Instagram gönderisine göre platform, kendi filtrelerinin kullanıldığı gönderileri öne çıkarıyor. Quinn, you can see the photos, photos and videos of 2 Instagram filters that have been filtered by the latest photo capture art.

Instagram filtrelerinin yoğunluğu nasıl ayarlanır?

Instagram-filter-kuvveti-nasıl-ayarlanır

BERLGİLİ HABER

Kullanıcılar Tarafından Üretilen Instagram Filtreleri, Uygulamaya Eklendi

Instagram filtresini% 2 uygulamak temporarily, filtrenin gücünü yani fotoğrafa olan etkisini% 2 seviyesinde tutmak more. The platform eskiden filtreler yalnızca aç-kapa şeklinde kullanılabilirken şimdi belli bir miktar uygulanabiliyor.

Filtreyi seçtiğinizde, filtrreye tekrar dokunursanız bir çubuk menü açılıyor. There is no filtering of the filtered filter in the frame of the uygulanacağını seçebiliyorsunuz. Böylece görüntü sizin istediğiniz seviyede filtrelenmiş oluyor. Filtreyi istediğiniz seviyeye getirince Tamam düğmesine basmanız yeterli olacaktır.

Instagram'da filtrre kahaan daha fazla kişiye erişmenizi sağlar mı?

Instagram-filter-canvas

BERLGİLİ HABER

Instagram's Sevilen Özelliği Twitter'a Geliyor

Filtre kullanmanın gönderi erişimini artırdığına dair onaylanmış olan bir açıklama yok. Andte yandan Quinn'in bir takipçisi, 'Lark' filters filename filters% 2'ye ayarladığında uzun süredir account etkileşime girdiğini görmediği kullanıcıların etkileşimde olduğunu gördüğünu.

Bir diğer tavsiye ise fotoğrafların parlaklık seviyesinin uygulama içerisinde çok hafif artırılması yönünde oldu. Be sure to check 'her zaman daha iyi sonuç veriyor gibi durduğunu' söyledi.

There are no comments yet on how to use Instagram filtrelerine% 2'lik to get the chance to get a good picture of you with gibi görünüyor.


Source link