Tuesday , March 31 2020
Home / turkey / Huawei P Smart 2020 görüntüleri detaylarıyla sızdırıldı!

Huawei P Smart 2020 görüntüleri detaylarıyla sızdırıldı!Huawei has been loyal to the concessionaire. Both tablets and mobile devices are available, solitary confinement for the company, or other segment and tablet or tablet. Bugün görüntüleri sızdırılan Huawei MatePad Pro'Nun ardından Huawei P Smart 2020 görüntüleri de detaylarıyla karşımıza çıktı.

Huawei P Smart 2020 görüntüleri detaylarıyla sızdırıldı!

Huawei has a great value for money devam ediyor. Company, popüler orta segment separation biri olan Huawei P Smart 2020Only your account details are displayed in TENAA''s database.

The location of the display is set to the same size as the display for the display and the display is open. Daha önce siyah renk ile karşımıza çikan cihaz, bugün ise sweet ve Aquaman olarak adlandırılan mavi bir renk seçeneğiyle de karşımızda.

Huawei P Smart 2020 görüntüleri detaylarıyla sızdırıldı! - ShiftDelete.Net

Cihaz daha önceki görsellerde de olduğu gibi ön tarafta damla çentikli camera yapısı ile karşımıza çarkı arken tarafında da üçlü camera kurulumuna sahip. Camera in the high altitude LED Flash The balance of the balance, the cash flow to upgrade the diebilecemimization of the renal palette or the karmic effect.

Huawei P Smart 2020 özellikleri

Download report, P Smart 2020 2400 x 1080 çözünürlüğünde 6.3 inches OLED screen saver ı karımıza çakacak. Donanim tarafında 4, 6 veya 8 GB RAM The devices do not operate properly 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleri de sunulacak. 2.2 GHzLike sekiz armchair bir işlemciyle gelmesi beklenen cihazın henüz hangi işlemciyi kullanacağı bilinmiyor.

Camera tarafında ön taraftaki kameranın 16 Megapixels, The ark is tarpaulin kameraların ise sırasıyla 48, 8 ve 2 Megapixels olması bekleniyor. Sensor detecting bilingual genitalia with gibi farklı özellikleri barındırması bekleniyor.

Son olarak, Android 9 Pie ile kutudan çıkması beklenen cihaz 3.900 mAh batarya or kullanıcılara sunulması da beklenenler arasında. The device is not equipped with a dedicated sunlight protection.


Source link