Thursday , November 14 2019
Home / turkey / Huawei Mate 20 Pro, Android 10 güncellemesi aldı

Huawei Mate 20 Pro, Android 10 güncellemesi aldıHuawei Mate 20 Pro, Android 10 güncellemesi aldı
Tam Boyutta Gör


ABD'li company offers a wide range of legal services Google Huawei ürününler k k k ullünullullullullullullull konull ususus Hususususuausuauauaşşş bu bu bu bu mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod modellerini güncellemeye devam ediyor. Son olarak Mate 20 Pro model de Android 10 işletim systemine yükseltildi.

Ayrıca Bkz. "Microsoft, Windows 10 Casim 2019 Güncellemesini Duyurdu"

Şimdilik Hollandalı kullanıcılara sunuldu

Boyutu file 4.42 GB olan güncelleme 10.0.0.136 yapı numarası ve EMUI 10 arayüzü ile birlikte geliyor. You can see the image of the camera and the camera uygulamasında değişiklikler sunduğu ifade edilirken, içerisinde Eylül 2019 güvenlik packetini de barındırdığı açıklandı.

Huawei Mate 20 Pro, Android 10 güncellemesi aldı


Bildiğiniz üzere Huaweinin geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürdüğü Mate 30 Google's top uygulamaları yer almıyordu. Bu açıdan bakacak olursak eski bir model olmasına rağmen Mate 20 Pro'nun, Mate 30 kullanıcılarını kıskandıracak özelliklere sahip olduğunu söylemek mümkün. Shimdilik The Netherlands'daki kullanıcılara sunulan güncellemenin kısa bir süre içinde tüm dünyadaki ulcanmas ulcanmas bekleniyor.


https://mspoweruser.com/huawei-delivers-android-10-to-the-mate-20-pro/


Yorum Yaz
Source link