Tuesday , April 7 2020
Home / turkey / Hastanelere çok sayıda başvuran var! Bunlara dikkat

Hastanelere çok sayıda başvuran var! Bunlara dikkatSon günlerde uzun süren gripten bir choki kiii complain edior. Istanbul has complained of a good doctorate said by oldukça fazla. Akzellikle akşam saatlerinde hastanelerin emergency servislerine uzun süren grip sikayetiyle başvuranlar var.

Bakırköy Sadi Konuk Devlet Hastanesi'nin acil servisine gelen Recep Budak, "Ben de dahil olmak üzere ailemde grip var. Yeni yeni ileileşiyorum. Doctor gittim. ifadelerini kullandı. Volkan Fırat said, "This is a good olmak recorder and a good example for everybody. Hittaneye gittik.

"GRİP VAKASI BİR HAFTA İÇİNDE TEDAVİ EDİLMELİDİR"

Sonbahar ve kış aylarında birden fazla sayıda soguk algğnlğğ ve ve nezle vakasınnınn g görülebileceğini free of charge Yeditepe Kniversitesi Kozyatağğ Hastanesi Infection Hastalıkları u Clinical Microbiology Uzman. Dr. Çağrı Büke, "Hastalıkların bu dönemde uzun sürmesi çok normal. Soğuk algınlığına yol açan çok fazla sayıda virüs var. önemli risk gruplarıdır. Bu kişilerde hastalık zatürre tablosuna dönüşebilir. Böyle kişilerde zatürre geliştiğinde hayati tehdit eden duruma dönüşür.

"SERUM ANALYSIS TERMS OF THE YESTERDAY"

Solst solunum yolu infections hele de sıvı kaybı olmadğğğ koşullarda damardan serum vermenin etkili bir tedavi yöntemi olmayacağının altını çizen Dr. Çağrı Büke şöyle devam etti:
"Serum, o anlık kişiyi birazcık rahatlatır. Ama tedavide bu serumların bilimsel olarak kanıtlanmış bir etkinliği yoktur. Üst solunum yolu enfeksiyonlarında damardan sıvı vermenin etkinliği söz konusu değil. Böyle durumlarda tablo çok ağırsa evde dinlenmek, damardan değil ama ağızdan sıvı almasını önermek tedavide daha gerçekçi bir yoldur. Selenyum, demir ve çinko gibi vitaminler vücudun direncini ayakta tutmada ve üst solunum yolu enfeksiyonlarına karşı korumada etkili. Hastalık başladıktan sonra bunları kullanmak çok etkili olmamaktadır. Bunların yanı sıra ekinezya çayının vücut direncini artırmada etkinliği var. Bu çayı sonbahar ve kış aylarında günde bir defa normal tea yerine günde bir defa tüketmek bağışıklık sistemini düzenlemek açısından önerilen bir bitki çayıdır.

"GRAPH TEDAVİSİNDE ANTİBİYOTİĞİN YERİ YOK"

Antibiotic protection of bacterial infections by treatment of medical conditions Dr. Çağrı Büke, influenza influenza antibiotic suppresses the etiology of chronic inflammation. Prof. Dr. Çağrı Büke şöyle devam etti:
"Grip tedavisinde antibiotiklerin yeri yoktur. Ancak 3'üncü 5'inci günden sonra özellikle de risk grubundaki kişilerde infektiyon akciğerlere kadar ilerleyecek duruma geldiyse bu yüzde 90 baktilerin oluşturduğu. Antibiotic suppressants and antibacterial agents have been shown to be effective in preventing orthodontic bleeding.

"ELLER EN AZ 40 SANYYE YIKANMALIDIR"

Hastalığa daha az yakalanmak açısından okul çağındaki çocuklar olmak üzere toplumdaki bütün insanların el hijyenine diktat etmesi gerektiğini vurgulayan Prof. Dr. Büke, "Bir kişiyle tokalaştıktan ya da herhangi bir eşyaya dokunduktan sonra mutlaka ellerimizi yıkamamız bizi viral üst solunum yolu enfeksiyonlarından koruyacaktır. Hapşıran kişilerden de uzak durmak etkili korunma yöntemleri arasında. Etkin bir el temizliği açısından en az 40-60 saniye el yıkama işlemi uygulanmalıdır" dedi.

Take a group of acne remedies that are immediately available for free online Hepatitis C Infection and Clinical Microbiology Uzman Dr. Çağrı Büke, "Grip vaccines can only be delivered at 30 or 60 times.


Source link