Tuesday , March 31 2020
Home / turkey / 'Cure cancer' bakanlığı kurulmalı – Sağlık son dakika haberler

'Cure cancer' bakanlığı kurulmalı – Sağlık son dakika haberlerEvery year 2-8 Kasım 'Lösemili Çocuklar Haftası' olarak kutlanıyor. Konuyla ilgili Ezer, "1zellikle 1 yaş altında ve yeni doğan bebeklerde lösemi ve kanserin görülmesi ürkütüyor" dedi. Farkındalık oluşturmak gerektiğini belirten Dr. Ezstün Ezer, the souls of the people who are fully capable of LÖSANTE Hastanesi'e yapılan engellemelerin kaldırılmasının neden önemli olduğunu da anlattı…

NE KADAR FARKINDAYIZ?

Klkemiz löseminin tedavi edilebilen bir hastalık olduğunu öğrendi. However, the mask is tactically attached to the bulkhead zanneden büyük bir kesim var. Benim çocuğuma bir şey olmaz diyenler, lösemili çocuklarımıza acıyarak bakarak yanlarından kaçanlar, çocuklarının okudukları okullarda onları istemeyenler var. Bir de 4 lösemili çocuk ve 4 anneyi aynad odat yatırarak hijyenik olmayan koşullarda tedavi etmek isteyenler var.

FARKINDALIK ELÇİN NELER YAPILIYOR?

"Maskemizi takalım farkındalık yaratalım" diyerek geene sene başlattığımız çağrı bütün Türkiye'ye yayıldı ve çibi büyüdü. Each and every 1 minute of the masks and the masks are filled, the locksmiths are able to double-check the anlamasını's on-line support for the dilemmas. Everyone has masked photos, videos and videos, and social media. Eyelash curler, curly eyelash curler and brochure mask yollamaya hazırız.

WHAT DOES THE TURKEY'S KNOW LISSEMIL?

Vacuum cleaners are packaged in hot tubs with a capacity of 16 units each, each with 800 to 2 storage units. Bizi ürküten gerçek; to remove all artifacts and özellikle 1 of them altında ve yeni doğan bebeklerde de löseminin görülmesidir.

NE YAPILMALI?

Günde yaklaşık 400 click to browse the free download 'cancer free online' directory.

DOES NASIL ENCLOSURE DO IT?

Ne yazık ki yüzlerce etken cancer ve lösemi yapmaktadır. Bezellikle bebeklerin ve çocukların yedikleri tüm besinlerde kanser yapabilen kimyasallar var. Sadece poşet yasaklamakla mücadele olmuyor. Hayatımıza giren plastikler full 500 sene doğada yok olmuyor.

DOESN'T THE SECRETARY WANT TO DUYUYOR?

En fazla ihtiyaçları ilgi ve sevgidir. Yavrularımız ve aileleri LÖSEV'ı yapılan haksızlıkları yakından izliyorlar ve üzülüyorlar. Bu mücadele biz yöneticilerin değil, lösemili çocuklarımızın yaşam mücadelesidir.

LOVE SORUNUNUN KAYNAĞI NEDİR?

Tek çözüm var. The remedy is to get a parasitic verecek, which SGK ithal edecek. Boilers for boilers and carburettors 3-4 hours per person are always free of charge. Eğer yapamayacaklarsa LÖSEV'e full yetki versinler biz çözelim ve taym hayati cancer medicine biz ithalim ve ve kurlu kuruş fark almadan parasız verelim.

BETTER THAN ENGELLER KALDIRILSIN

Dr. Ezstün Ezer, “Lösemili çocuklarımızı yatıramadığımız için okka yerlerde kaybediyoruz. Doctors in the medical field are certified. Bazı büyük cihazlarda yasaklı. 10 ameliyathanenin 7'si have a high level of recovery. Yetishkin cream iliği nakli yapamıyoruz. LÖSEMİ is all you need to know right away, even if you don't have an engineer ”diye konuştu.

HASTANIMIZE THE RULES OF THE VERSIONS

Dr. Ezstün Ezer, hastaneye ruhsat verilmemesiyle ilgili şöyle konuştu: “Dünyanın en güzel Lösev Sağlık Kentini kurduk. Devletimize 45 million TL worth of data. Dönemin sağlık bakanından 'olur' aldık. Ancak o dönemde sağlık bakanlığına hakim olan FETÖ'cüler engel oldular. Türkiye'nin en gelişmiş oncology merkezi kurulmasına ve kanserli hastalara ücretsiz bakmamıza rağmen halen tam ruhsat alamıyoruz. Siyasiler LÖSEV'in önünü açsınlar. In case of immediate cancer, cancer can be resolved. "


Source link