Monday , August 10 2020

Call of Duty Mobile PC'de Nasıl Oynanır?Call of Duty Mobile, 1 Ekim 2019 is currently closed for download and downloaded. Tabii oyun Tencent Games'in the old PUBG Mobile gibi Call of Duty Mobile'ı em PC's oynayabiliyorsunuz. Do you have any questions about yapabiliyorsunuz? Cevabını içeriğimizde bulabilirinaiz.

PUBG Mobile has released all publications Tencent GamesCall of Duty Mobile, 1 Ekim 2019 is available for free on Google Play Store and Apple Store. Click to enlarge aniden binlerce oyuncu kazanmayı başaran Call of Duty Mobile, PUBG Mobile does not even have a potential publisher of gibi görünüyor.

Call of Duty Mobile'Indroid iOS has induction tracking of PUBG Mobile devices downloadable. Oyunda bulunan farklı oyun modlarından ve PUBG Mobile ile farklılıklarından daha sonra bahsedeceğiz.

PUBG Mobile does not support computers, Tencent Games does not have PC emulators that say PUBG Mobile does PC. Beijing Call of Duty Mobile PC'de nasil oynanır? Yapmanız gekenler nelerdir? Do I have to take care of my hair? Bütün bu soruları aşağıda detaylıca açıklıyoruz.

Call of Duty Mobile not rated yet?

Call of Duty Mobile, Tencent Games is about to make a phone call. Call of Duty Mobile 's oynayabilmek için the orta-üst segment of the ihtiyacınız var akıllı phone, axi takdirde oyununuzda donmalar ve gecikmeler hissetmeniz mümkün. Oyunun graphikleri her ne cadar üst düzey telefonlarda göz alıcı görünecek şekilde tasarlanmışsa da orta segment telefonlarda da oynanabilir düzeyde grafiklere sahip.

Call of Duty Mobile requires an Android device running iOS on iOS devices. Android has installed a Google Play Store app for iOS devices App StoreA big deal Call of Duty Mobile yazarak aratıp indirmeniz yeterli olacaktır.

call of duty moblie apk

Call of Duty Mobile Android on iOS indir:

 • Call of Duty: Mobile

  İNDİR

 • Call of Duty: Mobile

  İNDİR

Call of Duty Mobile'ı emlatör oynamak için yapmanız ek ç ç ger ise isok isokokok….. Brotherhood of anlatacağımız broke Tencent PC emülatörü ile Call of Duty Mobile'ı PC'nizde kolaylıkla oynayabileceksiniz.

Call of Duty Mobile PC'de nasil oynanır? – Call of Duty Mobile emulators:

 • Buradan Tencent Game Buddy'yi, yani Call of Duty Mobile emülatörünü indirin,
 • Ardından indirdiğiniz download file,
 • Click here to download the "Customize" kısmına kısmına download file.
 • Download a large number of direct downloads directly from the 'Install' tutorial,
 • Yüklenmesi go kısa bir süre bekleyin,
 • Ardından gelen "Start" tuşuna basın,
 • Program açıldıktan sonra "Oyun Merkezi" kısmına oreran "Recommend" (önerilenler) bölümünün altında Call of Duty Mobile'a tíklayın,
 • Sağ alttaki "Yükle" tuşuna basın,
 • Oyunun indirilme süresi internet hızınıza göre değişken olacaktır.

call of duty mobile pc indir

Call of Duty Mobile PC Gear System:

 • Sound: Intel Core i3 550 3.20 gHz
 • Display Card: Intel HD Graphics 4000
 • RAM: 4 GB
 • Storage: 3 GB

Call of Duty Mobile phone charger system:

Android:

 • Minimum Snapdragon 625 Adreno 506 memory and 3 GB of RAM are capable of running at 30 FPS at low power rates.
 • Daha iyi bir performance istiyorsanız daha güncel bir Android cihazı edinmek isteyebiriziziz.
 • Download: 2.6 GB

iOS:

 • Call of Duty Mobile, iPhone 6 and iOS iOS Downloader (30 PFS)
 • 60 FPS and above graphics level minimum iPhone 7 should be available for screen saver,
 • Download: 2.6 GB

Call of Duty Mobile ile oyuncuları neler bekliyor?

Call of Duty Mobile, the most popular of all Call of Duty mobile services including mobile design and software development. Oyunda oynaması birbirinden eğlenceli birçok oyun modu bulunuyor. Bu oyun modlarından önce ilk olarak, oyunun ana menüsünde nelerin olduğundan bahsedelim:

Menu:

call of duty mobile oyna

Oyuna ilk giriş yaptığımızda bizi sağ tarifa oyun modlarının olduğu bir arayüz karşılıyor. Burada oyunda yer alan çeşitli oyun modlarından birini seçip girebilir, teçhizatınızı düzenleyebilir, klanınızla iletişime geçebilir, oyun içi bildirimlerinizi edebilir ve ayarlarınızı düzenleyebil. Ayrıca mağaza kısmından oyun içi alıververiş de yapabiliriniz. Oyun modlarına gelecek olursak:

Call of Duty Mobile oyun modları:

Battle Royale:

call of duty mobile battle royale

Battle royale modu, PUBG Mobile'dan tanıdığımız bir mod. Battle royale modunda toplamda 100 knots bir haritada (şimdilik botlarla dolu) loot yapıp, teçhizatınızı toplayıp, önünüze geleni vurup en son hayatta kalan olmaya çalışıyorsunuz. Battle royale modu için şu sadece bir adet harita bulunmakta.

call of duty mobile apk

Battle royale oyun modunu oynadıkça elde ettiğiniz tecrübe puanlarıyla birlikte kendinize paraşüt, özellik, team kamuflajları gibi birçok özelleştirme seçeneğine sahip olabiliyorsunuz.

Çok oyunculu:

call of duty mobile fraud

Chok oyunculu oyun modu, Call of Duty Mobile'ı Call of Duty Mobile yapan shy diebiliriz. Burada fraternity calls for a Call of Duty Multiplayer game modify their eLearning skills. Oyun modlarından şöyle bir bahsedecek olursak; Cephe hat modunda 5'e 5 takilar halinde ilk önce 50 öldürmeye ulaşan taraf olmaya çalışıyorsunuz.

Takım ölüm maçı ise belirlenen süre içerisinde öldürerek en çok skor toplayan kişi olmaya çalıştığınız klik bir oyun modu. The referee modalities of Battlefield are based on the recent launch of the 'Capture the Point' Turkish translation of 'Bayrak kapmaca'. Ara ve yok et modunda ise düşmanın istihbaratını bulup yok etmeye çalışıyorsunuz.

call of duty mobile android

Call mods, Call of Duty PC and console sürümlerinden display olduğumuz yadigar haritalar bulunuyor. Bunlardan's son Nuketown:

call of duty mobile battle royale

Ayrıca modun da da ayn Battle Royale modundaki gibi teçizizınızı, elde ettiğiniz başarımlarla birlikte yükselttiğiniz t experienceübe puanlarıyla geliştirebiliyorsunuz:

call of duty mobile android oyun club

Zombi modu:

Call of Duty Mobile'da henüz bu mod yok, çok yakında geleceği söyleniyor. Ancak eğer internet cafe duayeni iseniz az çok CoD: Black Ops zombi modunu biliyorsunuzdur 🙂 Bu modda üssünüzü zombi sürülerinden koruyarak sonuna kadar hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Bu sırada üssünüzü ve silahlarınızı güçlendirebiliyorsunuz.

Oyun içi görüntüler:

call of duty mobile gereksinim

Her ne kadar oyunun graphic graphics, editörümüzün cihazında 'Alçak' olarak belirlenmişse de görebildiğiniz gibi nothing göz yormayan oldukça yumuşak ve akıcı bir oynanış sağlayan grafiklere sahip. Ancak belirttiğimiz gibi oyunu en iyi sartlarda oynayabilmek için orta-üst segun tel.

call of duty mobile nasıl oynanır

Oyunun oynanışı da bir hayli keyifli diyebiliriz. Aynı Call of Duty PC veya conollardaki gibi animasyonlara sahip oyunda nişan alma, hareket etme, zıplama, koşarken kayma ve atesh etme gibi eylemlere kısa sürede adapte olabiliyor ve oyundan alark oynayabiliyorsunuz alak.

call of duty mobile pc

Call of Duty Mobile'in PUBG Mobile phones not available?

cod mobile vs pubg mobile

PUBG Mobile does not have enough data available to enable PUBG Mobile to respond to calls made by the Call of Duty Mobile phone. neredeyse bütün oyuncular (hilarious yesterday) Call of Duty Mobile'a geçiş yaptılar.

Didn't you get a bun? Callncelikle Call of Duty Mobile, a new mobile app that allows you to download mobile olabileceğinin eniyisi şeklinde integrate etmiş. The controller must be a graphics controller for the kendini oynatıyor kendini. Shu an ufak tefek hatalar olsa da kısa zamanda giderileceğini düşünüyoruz.

Oyunun PUBG Mobile does not have a bulk modem, so you can call it a Call of Duty Mobile phone. PUBG has a simple concept to help you modify your browser. sıkılmadan saatler geçirebiliyorsunuz.

call of duty mobile tactician

Battle Royale has a very modular approach to modifying iki oyun socks to fit the concept. Call of Duty does not allow you to drive a silhouette of a truck driver. helicopterleri kullanabiliyorsunuz. PUBG'e is Toros, UAZ, Buggy motorcycles with no spare parts.

cod mobile helicopter

PUBG is a locking system for locking down your phone, checking out Call of Duty Mobile 's ability to unlock your phone, unlock more and more devices. ayrı bir bölmeniz bulunuyor ve bu bölmeleri doldurmadan oyunu bile tamamlayabiliyorsunuz.

BERLGİLİ HABER

Call of Duty: Mobile, Android and iOS Resen Yayınları: Tşte Tüm Özellikleri

Tabii ikisini birbiriyle karşılaştırmak, birini övüp biririni gömmek mantıksız olur ziki iki oyunun da Tencent Games'e ait olduğunu biliyoruz 🙂 Call of Duty Mobile'ı PC'nizde oynarkay aynımu untuk zamanda Web zamanda.


Source link