Saturday , February 22 2020
Home / turkey / Bulpüşmeyle bulaşan hastalıklar bağışıklık sistemini zayıflatıor

Bulpüşmeyle bulaşan hastalıklar bağışıklık sistemini zayıflatıorAststinye astniversite Hastanesi Liv Hospital Bahçeşehir'den Hç Hastalıkları Uzmanı Dr. Selim Kum, "Grup A beta hemolitik streptokoklar (boğaz ağrısı, ateş ve döküntü) çocukluk çağı döküntülü hastalıkları (kızamık, kabakulak, suçiçeği, enteroviruslar gibi), halk arasında öpücük hastalığı olarak bilinen infeksiyöz mononükleoz, tüberküloz ve herpes (uçuk) öpüşme yoluyla bulaşan hastalıklardır. Bilinenin axin Hepatitis B, Hepatitis C, AIDS have been reported to be associated with mucositis, which have been reported to be more severe than ever.

HAMİLELERE ÖNEMLİ VİRÜS UYARISI!

Epileptic seizures can be caused by EBV (Epstein-Barr virus) adlı virüse ba gellı viral seizures with infectious mononuclear infections in the genital Hastalıkları Uzman Dr. Selim Kum, “Academic education is a good example of the system of ethics that is open to debate. The bulk of the viruses are then downloaded to the browser to make them more stable. Hastalık the treatment of the geysers of the seyreder, the testicular function of the seizure disorder, the antibiotic therapy or the yogurt is "confused." Dr. Cat, sitomegaloviruses (CMV) infections conusunda özellikle hamileleri uyardı. Infections can be caused by sitomegalovirüsün de vücut sıvıları or bulaşabileceğini belirterek, “Sitomegalovirüs, vücut sıvılarının direct teması, can transfer, sex temas ya da öpüşme yoluyla bulol. Bebekte serious hasarlara neden olabileceğinden dolayı anne adaylarının mutlaka infeksiyondan korunmaları browsed "uyarısında bulundu.

2

"KÇKLA DA KATIKLA DA B ÇKALLE"

Dr. Selim Kum yine öpüşme ile bulaşan sreptokokal farenjitin de boğaz yollarının bakteriyel iltahabi hastalığı olduğunu söyledi. Dr. Kum hastalığın belirtilerini şöyle sıraladı: “Boğaz ağrısı yutma güçlüğü atate, boğazda kuruluk hissi yapar. Halsizlik, kas ve eklem ağrılarına sebep olabilir, more antibiotic treatment. Üpüşme, yakın temas ile bulaşabilir, kronik geniz akıntısı, sinüzitler fareks mukozsını hasara uğratabilir. Be sure to infect the area. "

Pek kişi kçin uçuk sorununun tekrarlayan bir compliment olduğunu belirten İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Selim Kum, “Herpes Simplex isimli virus ağız çevresinde ve dudaklarda uçuk çíkmasına neden olur. Bu virüs özellikle vücut direnci düşük kişilerde active hale gelir. Çıktığı bölgede su toplamış kabarcıklara ve ağrıya neden olur. Get the bulkabileceabi gibi uçuklu olan bir kişinin kullandığı, havlu, bardak, çatal, kaşık gibi eşyalardan da bulaşır. Flight paths. Documentary information on how to use this medicine.

(DHA)


Source link