Tuesday , February 25 2020
Home / turkey / 'Banksy save oldu': Sanitçıya ait olduğu iddia edilen fotoğraflar eski manager yayımlandı

'Banksy save oldu': Sanitçıya ait olduğu iddia edilen fotoğraflar eski manager yayımlandıYasham

URL'yi kısaltın

Sokak sanatçısı Banksy'yi çalışırken gösterdiği iddia edilen fotoğraflar, manager Steve Lazarides tarafından yayımlandı. Fotoğraflarda ünlü sokak sanatçısının yüzü görülmüyor. Banksy, shimdiye kadar kimliğini gizli tutmayı başarmıştı.

BBC'nin haberine göre, Banksy'nin eski manajeri ve fotoğrafçıs Steve Lazarides tarafından fotoilraflarda, Banksy olduğu kirti farklı yerlerde ünlü grafitileri üzerinde çalışırken görülüyınnü yaraknöratöröröröratatörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörörü

Lazarides, has been sanitized for over 10 years with three wheelchairs.

Banksy, shimdiye kadar kimliğini gizli tutmayı başardı.

Lazarides, Banksy ile "11 olağanüstü yıl boyunca birlikte çalıştığını ve bu süreçte birkaç kanun da dahil olmak üzere, kurallar kitabındaki tüm kuralları yıktıklarını" söyledi.

"Sanat dünyasından hate hate ediyorum" diyen Lazarides, Banksy ile geçirdiği yıllar için is, "Bu bir yolculuktu.

Lazarides, Banksy'nin de memleketan olan Bristol are proud. 1997 yılında sanatçının portresini yapmak için görevlendirildi, bu 11 yıllık ortaklığın başlangıcı oldu.

Banksy'nin managements, fotoğrafçısı, şoförü ve galericisi olarak çalıştı.

Lazarides's "Banksy Captured" is available for booking, Banksy's stocking photos are only available through our online booking system.

In this case, we have the following:


Source link