Wednesday , September 18 2019
Home / slovenia / Stojanović zelo blizu lige prvakov, nasmejani tudi pri Crveni zvezdi

Stojanović zelo blizu lige prvakov, nasmejani tudi pri Crveni zvezdi

Na sredinah tekmah play-offa qualify for league prvakov je Piraeus Greek podprvak Olympiakos that for ogromno nagrado, nastop v skupinskem delu league prvakov prinača only in vain 15 milijonov evrov, s kar 4: 0 razbil rusku rusk prog nekdanjega evropskega prvaka Porto. Dinamo Zagreb Petra Stojanovića, who plays for the regular prestigious Celotno Srečanje, is a 2: 0 premagal ravlja Maribora, Rosenborg, Crvena zvezda pa je Bernu remizirala (2: 2) z Young Boys in si pred povratno teknohli priigrala.

Slovenski pridih je imelo srečanje v hrvaški prestolnici, she is branilec Petar Stojanović proti norveškemu prvaku začel v prvi postavi in ​​odigral vseh 90 min. Zagreb is so loved for 9 minutes, as long as you have an 11-minute walk Bruno Petković, v 28. you are +2 zvišal Mislav Oršić. V drugem polčasu nismo več videli zadetkov, zato Zagrebčani na Norveško podajajo zelo lepo prednostjo.

Icvicarski prvak Young Boys v Bernu remiziral (2: 0) z beograjsko Crveno zvezdo, Olympiakos saw that you were poised to beat Krasnodarjem in the odds 4: 0. Junak srečanja you are a reservist Lazar Randjelović, ki v igro vstopil v 75. minutes in v desetih minutah igre zadel dvakrat v polno. Končni score for skulajda neulovljivih 4: 0 je v 89. min poskrbel Portugalec Daniel Podence.

Vid Belec je v Nikoziji zadržal mrežo nedotaknjeno proti Ajaxu.

Photo credit: Getty Images

Belec ohranil mrežo nedotaknjeno

Ciprski prvak Apoel iz Nikozije is in favor of Ajax iz Amsterdama. Dvoboj that you are conzal generation zmagovalcev, gostitelji pa so imeli od 80. minute igralca več, it is moral pri gostih zaradi rdečega carton predčasno z igrišča Noussair Mazraoui. Na apihih Apoela je zlasti beside polčasu blestel Vid Belec.

Dolgoletni reprepresentative Slovenia, if you are from a season before Sampdorii znašel na stranskem tiru, you are ostal nepremagan. Ajaxu Protein is free of charge in Slovenec, Roman Bezjak. Korošec is na igrišču vztrajal 68 minutes, na začetku drugega polčasa without prislužil rumen cardboard. Gostitelji so bili najbližje zadetku po strelu Srba Andrije Pavlovića, who are you okay kill.

Ludogorec Kiril Domuščijev "class =" article__related - image "data-size =" 95x95 "src =" http://siol.net/media/img/7f/ed/08d0384b52d072599658-ludogorec-kiril-domuscijev.jpeg