Friday , October 18 2019
Home / slovenia / Oblak in Courtois ob pomanjkanju golov junaka madridskega derbija

Oblak in Courtois ob pomanjkanju golov junaka madridskega derbija

Barcelona are on the verge of a new season in the gosteh, in the offseason against Gostovanju and Getafeju, where Lionela Messija has been replaced by Luis Suarez in zadetkoma zakrpala in Junior Firpo (2: 0). Madrid derby med Atleticom in Realom sta zaznamovala oba killja, Slovenski representative Jan Oblak you have to play for free if you are in Wandi Metropolitano with a score of 0: 0.

Oblak (desno) je takole posredoval pred kapetanom Reala Sergiom Ramosom.PHOTO: AP

Granada je z golom Antonia Puertasa doma premagala tudi Leganes in se ob remiju Athletica in Reala zavihtela na drugo mesto na lestvici s 14 točkami. Real are the prvi (15), the top scorers in the match against Granade Madrid Atletico (14), paetrta pa Barcelona (13). Enako število landed in vain Catalonia im Real Sociedad, only to be beaten by Real Athletic Bilbao (12), Sedmi Villarreal (11) in Osma Sevilla (10), and met Real Sociedad in vain.

Get the derby at the Wanda Metropolitano Stadion nogometaši madridskega Reala v zadnjih sezonah pričakujejo povsem mirni, its novem stadionu Atletica and start izgubili. Diego Simeone, wherever you are Zinedinom Zidanomudaril prvič you are not averse to prijateljski tekmi v New Jersey (rdeče-beli so not julija dobili kar s 7: 3), you are missing out on spet zaupal slovenskemu reprezentantu Janu Oblaku, tudi sicer pa ni pripravil nobenega večjega presenečenja. Realovemu killerju in nekdanjemu članu Atletica Thibautu Courtoisu, ki je bil spet deležen zelo "barvitega" sprejema, sta bila v napadu najbližje Joao Felixin Diego Costa, just as you are Zidane vs the malicious presenetil z mladim urugvajskim vezistom Federicom Valverdejem, what are you doing with your Luku Modriću useful prednost pred Jamesom Rodriguezom.

Prvi polčas – predetermined so navijači sicer navdušeno pozdravili sveže upokojenega urugvajskega napadalca Diega Forlana– ni bil preveč razburljiv, veliko je bilo prekinitev. Imagine you are a duelom Kierana Trippierjain Edena Hazarda, stara znanca z otoških zelenic sta se pomerila v skoku, Belgijec pa ne verjetno s oteepki nogometnega čevlja zadel Angleža v koleno. Ne največjo priložnost v prvih 45 min je je zapravil Felix, ki v osmi minuti pobegnil Realovi obrambi in s strani meril mimo oddaljenejše vratnice Courtoisa. Are you real nato do sredine polčasa prevzel terensko pobudo, do you have res izrazite priložnosti ni prišel. Srca deducted navijačev so poskočila zgolj še v 30. Minute, that you are billy ostri zogi z desnega boka Costa kakšen meter precratek pred vrata Reala, soboj without a name "odnesel" and nesrečnega Nacha Fernandeza.

Oblak rešil rdeče-bele in uzzil Benzema
Vele v 37. minuti je kot prvi na eni ali drugi strani strel v okvir vrat uspel Toniju Kroosu, a Oblak s strelom Nemca izven kazenskega prostora ni imel težav. Kroos pa nato kmalu ene encrypted in order to save money on usbeh, if you are Oblivion priojodní oddaljenejši vratnici dovolj priseben, you are strel odbil. We drugi strani you tik pred polčasom izkazal tudi Courtois, you are nail sharpened in some way, the projectile Felixa v smeri daljšega kota njegovih kill ni zadel cilja, nato without nekdanji član Genka in Chelsea zadnjoim usččijai bradimiiimii zadnjimi močmi ga pred nyovovimi killed sicer verjetno zlahka v mrežo preusmerila Atleticov captains Ali headless napadalec Costa.

Vitoloje ostal v slačilnici, za drugi polčas pa je v Atleticovi postavi na zelenico pritekel še malce bolj napadalno usmerjeni Angel Correa. Prav eden najnižjih na igrišču that you are in vain prvi znašel v priložnosti po štirih minutah na igrišču, do not you just remember you are moral cost streljati z glavo, work without me z okoli 12 metrov ni najbolje uspelo. V 57. Nacho minute you are playing boku in s predložkom v sredino idealno namestil strel osamljenemu in any of your precej nevidnemu Garethu Balu, ki pa je z ugodnega položaja meril visoko med gledalce. Simeone that you ob težavah svojih varovancev po dobi uri igre odzval z novo, tokrat neprisiljeno menjavo: branilec Renan Lodije svoje mesto prepustil krilnemu napadalcu Thomasu Lemarju.

Tudi Zidane is a stalwart rock star in Valverdeja in Modlé, Simeone without a goal 20 minutes into the product Realm nogometne šole Marcosom Llorentejem, where are you Felixa. You have to modify your browser to see if you have 7 minutes to protect your phone, you have to be able to access your mobile phone without any problem. Saul Niguez, you are useful ski na bližnji vratnici, a ob nepremičnem Courtoisu zatresel zgolj zgornji del mreže. V 75. Free minutes Oblaku uspela obramba tekme: Benzema prišel do strela z glavo, askofjeloški as pa je žogo pri tleh blizu svoje leve vratnice uspel odbiti z eno roko. Večjih priložnosti do konca obračuna ni bilo več, Oblaka pa so pri vodstvu LaLige is concluding dvoboja izbrali za tako imenovanega "king of teme" oziroma najboljšega posameznika.

Firpo (pictured) is one of the Real Betisa Dresden season, v soboto saw you razveselil prvega goals for Barcelona.PHOTO: AP

Suarez in Firpo zadela zvo prvo gostujočo zmago Barce v extra season
V Getafeju, when you are tudi začela njegova kalvarija s poškodbami v dresu Barcelona, ​​you are francoski krilni napadalec Ousmane Dembelespet obsedel na tribuni, potem ko je začutil nove bolečine v mišici. Priložnost you are the team leader, let's take a look at the fewest seasons in the league except to get to the top in the Skupinski del Lige prvakov, meet useful talent Carles Perez, ki je dan pred gostovanjem v južnem predmestju Madrid podaljšal pogodbo s katalonskim velikanom. As if you are morally vnovič the captain's generation Lionela Messija, čov p povovovovovovov v vš v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v Vill Vill v Vill Vill Vill Vill Vill Vill Vill Vill Vill Vill Vill Vill Vill Vill Vill Vill Vill Vill Vill Vill Vill Vill Vill Vill Vill Vill Villar Vill Vill Vill Vill Vill Vill Villar Vill Villar Vill Vill Vill Vill Villar Villar Vill Villararar.

V beside delu tekme na stadionu Coliseum Alfonso Perez so navijači videli zelo dinamično srečanje, lest you prva priložnost ponudila ravno Perezu. To be Ukrainian ogog nepozornemu Allanu Nyomuin Davida Sorioprisilil v prisebno posredovanje. The pattern so nemudoma odgovoril affects Angela Rodrigueza, Smoke poskus without you pred Marcom-Andrejem ter Stegnom spremenil smer. It takes minutes, at 21 minutes, to get Ter Stegen back to our room, where you are pre-ordering Angel, as Nemec saves "izletom" from killing uspel ustaviti.

Ter Stegen is a goalkeeper, naturally a goalie
Vso tekmo zelo nevarni Luis Suarezyou are imel prvo veliko priložnost v 22. minute you are izvrstni akciji Frenkieja De Jonga oziroma Antoina Griezmannayes podaji slednjega prišel do strela znotraj 16-metrskega prostora, a zadel which. Pet minn kasneje je spet nevaren Getafe, novinec v vrstah Barce Junior Firpo, until the next season zaenkrat ni najbolj izkazal, without the prediction of the deadly dobro ustavil Jaimeja Mato v zadnjem got on. Just go to Barcelona for us: Suarez is fantasizing about Ter Stegna being branilcem in elegant "lobal" Sorio at 1: 0.

You will receive a 2 to 0 semiforju poloasom, and you will be able to get help in Pereza je Suarez's strelom "na prvo" meril le za las nenatančno. Pet min po za drugetku drugega polčasa so Katalonci prednost res uspeli podvojiti: po strelu Pereza je Soria ogog odbil, Firpo pa mrežo pospravil odbitek in zelo čustveno proslavil prvi zadetek za novi klub. Suarez je bil po dobar igre spet blizu drugemu zadetku na tekmi, spse you vse skupaj začelo z dolgo podajo proti Urugvajcu, if you are weak znašel, are you nokovov poskus ustavil Soria, pred drugim strelom pa je Suareza ustav sšščšč how are you ogogo pomagal ustaviti z roko.

Barcelona is just a 2-1 draw with 3: 0 v 75. Arthur Meloizven kazenskega prostora lepo pomeril proti vratom and premaganega Sorie, a ni bil dovolj natančen. V 82. minuti je moral zaradi drugega rumenega kartona iz igre branilec Barcelone Clement Lengletki je z nerazumljivim štartom daleč od svojih vrat ustavljal Jorgeja Molino ter bo tako izpustil pomemben obračun s sojojim nekdanjim klubom Sevillo. Reči bi se lahko za Katalonce v zadnjih napadih močno zapletle, bie bi 85. minuti izjemno priložnost izkoristil Angel, you are osamljen pred zati z glavo meril touch goal Ter Stegna.