Saturday , December 7 2019
Home / slovenia / Best matches for season Cedevita Olympia povozila Koper Primorsko

Best matches for season Cedevita Olympia povozila Koper Primorsko

Kedarkite Cedevite Olympia so v 6. krogu le Aba premagali Koper Primorsko z 90:67 (30:13, 47:29, 70:50).

* Dvorana Bonifika, gledalcev 2500, sodniki: Pukl, Boltauzer (oba Slovenia), Zamojski (Poljska).
* Koper Primorska: Holt 11 (8: 8), Harris 14 (1: 2), arakarun 16 (8: 8), Lazić 5 (1: 2), Marinković 3 (1: 1), Hodžić 6, Jagodić Kuridža 10 (4: 5), Genesis 2.
* Cedevita Olympia: Krušlin 14 (3: 3), Boatright 14 (5: 7), Hopkins 11, Murić 5, Miller-McIntyre 15 (2: 3), Blažič 12 (1: 2), Stipanović 12, Simonović 5, Zirbes 2.
* Prosti meti: Koper Primorska 23:26, Cedevita Olympia 11:15.
* Met for three lands: Koper Primorska 6:26 (Harris 3, Hodžić 2, Holt), Cedevita Olympia 13:22 (Blažič 3, Hopkins 3, Krušlin 3, Boatright, Miller-McIntyre, Simonović, Murić).
* Ossebne napake: Koper Primorska 19, Cedevita Olympia 21.
* Pet orbnih: Stipanović (39).

Košarkarji Cedevite Olimpije so všestem nastopu in Aba vpisali peto zmago in that you are ordering from us in Baru vrnili na vrh razpredelnice. V ponovitvi finala državnega prvenstva iz one season so v gosteh premagali Koper Primorsko.

Za Koprčane je bil to drugi poraz in Aba ter prvi na domačem parketu po 270 dneh. Primorska je v Bonifi nazadnje klonila 12. februar letos v tek DP DPi Krki.

Ljubljančani so zasluženo prišli do dveh točk, its so bili vseh 40 minutes v vodstvu. Templates for zmago so postavili že v prvi četrtini, so not odigrali na me perfektnosti.

Cedevita Olimpija is the only team that has scored a goal since 23:10. You will be able to find three or more pet locations. Prvih it takes minutes min končala s 17 točkami prednosti in zgolj ob enem zgrešenem metu (12:13). The troika is metal 6: 6.

Koper Primorska is sicer poskusila obrniti potek tekme, toda trainer Jurica Golemac tokrat ni imel razpoloženih posameznikov. Povsem obratno kot njegov colleague na drugi strani, Slaven Rimac, you are imel šest igralcev v dvomestnih številkah.

Cedevita Olympia bo v naslednjem krogu (16. 11.) FMP gostila, Koper Primorska pa gostovala pri Megi Bemax (17. 11.).