Monday , November 18 2019
Home / slovakia / VIDEO Šialený úvod finále Fed Cupu: Neskutočné kanonády, Bartyová s najlepším výkonom v career

VIDEO Šialený úvod finále Fed Cupu: Neskutočné kanonády, Bartyová s najlepším výkonom v careerAshleigh Bartyová
Ashleigh Bartyová

PERTH – Stav finálového duelu tenisového Pohára federació de Austráliou a Francúzskom a 1: 1. Kristina Mladenovičová won the match against Perth Arne Domécu Ajlu Tomljanovičovu defeated France 6: 1, 6: 1 1: 0. She was afraid to go back to Ashleigh Bartyová's side, Caroline Garciovís 6: 0 a 6: 0.

"You are neskutočné, nemohla som odohrať lepší zápas. Bol to asi najlepší výkon, aký som kedy predviedla," tešila sa priamo na dvorci Bartyová. Just go to the top for 15 duel. V nedeľu by how many najskôr predstaviť jednotky oboch tímov Bartyová a Mladenovičová, but not Tomljanovičová proti Garciovej a záver je na natvorhra programs.

V nedeľu by how many najskôr predstaviť jednotky oboch tímov Bartyová a Mladenovičová, but not Tomljanovičová proti Garciovej a záver je na natvorhra programs. Australia has a long history of history and history, but this is not the case in 1974. France is the country of title (1997 a 2003).

Australia – Francúzsko 1: 1 yes prvom dni

Ajla Tomljanovičová – Kristina Mladenovičová 1: 6, 1: 6

Ashleigh Bartyová (Austr.) – Caroline Garciová 6: 0, 6: 0Tagy: Caroline Garciová Ashleigh Bartyová Kristina Mladenovičová Ajla Tomljanovičová

Zdroj:
TASR
Photo:
SITA / AP / Trevor Collens; Video: Twitter / Fed Cup


Source link