Monday , February 17 2020
Home / slovakia / Try Kysuciach: Martin (25) for free! Z detailov vám bude nevoľno

Try Kysuciach: Martin (25) for free! Z detailov vám bude nevoľnoAko priblížila žilinská policajná hovorkyňa Jana Balogová, vyšetrovateľ OR PZ v Čadci už muža z okresu Žilina obvinil zo zločinu zabitia. "V sobotu 21. septembra v rodinnom dome v obci Raková, okres Čadca, fyzicky napadol svoju 45-ročnú sestru," informovala hovorkyňa.

Útok zozadu

Detaily prípadu suto skutočne mrazivé a rozhodne nie sú pre slabé žalúdky. Keď schena schádzala zo schodov, jej brat ju mal udrieť zozadu do oblasti hlavy. Nasledoval jej na na prízemie. Tšm však útok neskončil. Martin mal potom pristúpiť k bezvládnej sestre a kopať you do hlavy, až kým mu v tom nezabránil ďalší člen rodiny. Bolo však neskoro.

Prevítajte si si: Desivý prad: Antonko († 8) vyskočil z 9. poschodia po rokoch bitiek, kosté dostával od rodičov

"Utena utrpela zranenia, ktorým následne podľahla. Vyšetrovateľ podal na 25-ročného Martina podnet na vzatie do väzby," uzavrela hovorkyňa. Dôvod brutálneho útoku nateraz nepriblížila polis.

Neprivolal pomoc

JOJ Television is a public information company, which has a police brigade. Vypočuť a ​​obviniť ho ale mohli až po tom, ako vytriezvel. Z policajnej cely putoval na okresný súd v Čadci. Kysučan mal priznať, bole bol v osudnom okamihu opitý. Sestru podľa jeho slov zo schodov nezhodil.

Neprivolal však ani pomoc. "Bol som pritom ako padala, ja som s ňou ešte aj hýbal. Mňa obvinili, lebo som do nej ešte aj kopol, no tak to vyšlo," priznal pre spomínanú televíziu. Momentálne je mladý muž z preventívnych dôvodov vo vyšetrovacej väzbe.


Source link