Tuesday , March 31 2020
Home / slovakia / Trainer Ramsay a Slovenian representative of hodnotia prehru so Švajčiarskom

Trainer Ramsay a Slovenian representative of hodnotia prehru so Švajčiarskomaround 19:30
|

Slovenski hockey player prehrali in vtvrtok vo svojom prvom vystúpení na Nemeckom in 2019 so Švajčiarskom 2: 5.

Slovensko - čvajčiarsko na Nemeckom pohári

Prečítajte as their own

Nemecký pohár: Slovensko na úvod tournament nezvládlo súboj proti Švajčiarsku

O víťazovi rozhodla druhá tretina, v ktorej Helvéti v rozmedzí siedmich minút strelili tri góly. You can also find Slováci znížili zásluhou Filipa Krivošíka a Andreja Kudrnu, as well as other potential users of dvakrát.

You are about to sign up Craiga Ramsayho at 16.30 hrs olympijskému tímu Ruska.

Hlasy is stepping down:

Craig Ramsay (SR coach): "Odohrali sme dobrú prvú aj tretiu tretinu. Vnímam pozitívne to, že hráči vstúpili do záverečnej časti so snahou vyhrať napriek nepriaznivému stavu. too očakávam od hráčov. Je to sklamanie, keú vidíte svojich zverencov, nee nehrajú podľa vašich predstáv. inkasovali. "

Philip Krivošík (SRtočník SR, author of:) "Zápas sa mi hodnotí ťažko, pretože sme si ho prehrali v tremte troma incasovanými gólmi v krátkom časovom slede. Treba sa poučiť z chýb. Prvá aj tretia boli bolo tým, se sme sa dobrom začiatku uspokojili. Mysleli sme si, toe to pôjde samé, ale opak bol pravdou. Proti Rusom však chceme vyhrať. "

Marek Hrivík (SRtočník SR, downloading this file (s)): "Odohrali sme dobrý zápas, no škoda výpadku v druhej tretine. Ak by sme tento nevydarený úsek zvládli lepšie, mohol to byť ešte zaujímavejší zápas. emspešní. Nemyslím si, bye by sa Švajčiari and trembled výrazne zlepšili, ale mali just vydarené momenty as nami to otriaslo. Ak by sme hrali 60 minút naplno, zápas by sme zvládli. "

Andrej Košarišťan (SR Bank): "The neodohrali sme zlý zápas až na trevenu tretinu. Tam sme vypli a sper to využil. Musíme sa z toho poučiť. Boli sme lepší tím, ale bohužiaľ, takto to vyšlo."

ZÁPASY

TABUĽKA

Kurzy prináša

Nemecký pohár / 2. kolo

Celý program Nemecký pohár >>

675x40550x40300x40


Source link