Thursday , April 2 2020
Home / slovakia / Slováci sa zabávajú na najpikantnejšej nahrávke z Gorily: VIDEO Sex na Vazovovej

Slováci sa zabávajú na najpikantnejšej nahrávke z Gorily: VIDEO Sex na VazovovejO tom, you are the cause of Gorila's cause najmä vlády Mikuláša Dzurindu, niet pochýb. Slovákov však v nahrávke najviac zaujal hlas podobný expremiérovi Robertovi Ficovi. Only sa mal v konšpiračnom byte na Vazovovej stretnúť s Jaroslavom Haščákom, finančníkom z Penty, s ktorým sa, okrem iného, ​​mal rozprávať aj o financovaní strany Smer. Okoh toho, Robert Fico is jediný aktívny politik, ktorý sa v nahrávke spomína.

Druhou najpočúvanejšou časťou medzi ľuďmi je, zdá sa, ýdajný sex Anny Bubeníkovej a Jaroslava Haščáka, ktorý na nahrávke trval asi 15-20 mins. Zodiac v 20. hodine a primitive cone 20. hodine a 50. min.

Okrem toho, I obaj how to o siividne náramne užívajú, siudia si všimli aj hudbu, ktorá im do milostného aktu hrala. Okna známej pesničky od Chinasky Pohoda, klídek, tabáček, mčme počuť aj Hands up od skupiny Ottawan.

Anna Bubeníková is bvvalá predsedníčka výkonného výboru Fondu národného majetku Slovenskej republiky, nominovaná SDKÚ-DS a bývalá členka dozornej rady Slovenskej elektrizačnej prenosovej sústavy a inch podovnik. The fun of the game is to prepare the cause for the Gorilla Slovenskoj vládou v January 2012.

Haščák a Bubeníková zaplavili satirické stránky

Na ajndajnom sexe Jaroslava Haščáka a Anny Bubeníkovej si zgustli najmä satirické stránky, ktoré vytvorili mnoho vtipných obrázkov.


Slováci sa zabávajú na

Zdroj: Facebook / Zomri


Slováci sa zabávajú na

Zdroj: Facebook / Zomri


Slováci sa zabávajú na

Zdroj: Facebook / Zomri


Slováci sa zabávajú na

Zdroj: Facebook / Zomri


Slováci sa zabávajú na

Zdroj: Facebook / Zomri


Slováci sa zabávajú na

Zdroj: Facebook / Zomri


Slováci sa zabávajú na

Zdroj: Facebook / Skromne

In this case, we have the following:

O čom je zvuková nahrávka

Viaceré redakcie slovenských médií dostali mailom link na zvukovú nahrávku na ktorej má byť ajdajne zachytená kaorí Gorila. Nahrávka mala vzniknúť v byte na Vazovovej ulici v Bratislave. Spis Gorila anonymized in December 2011, má zachytávať rozhovor medzi spolumajiteľom Penty Jaroslavom Haščákom a policy of províziách v štátnych obchodoch v rokoch 2005 a 2006.

Haščák aj Penta autenticitu nahrávky spochybňujú.Nahrávku Gorily našla polícia on decembri 2018 v dome podnikateľa Mariana Kočnera Podľa špeciálneho prosecutátora Dučana Kováčika zatiaľ nie jevaj ka zi nkai je je zi nkaj je je je zi n je á á ji nka á jj ná je zi ná je jj n je á zi nka á zi nka á jj ná á j č Podľa jeho slov to môže potvrdiť len Slovenská informačná služba.

Denník N tiež získal 70-minútovú nahrávku rozhovoru bývalého generálneho prosátora Dobroslava Trnku s Marianom Kočnerom Týkať sa má ajndajného Trnkovho pokusu o vydieranie Haščáteyu jšočyšv byyčyšn byy byvšy byyšn byy byv byky ron byryšn byry byv by ronr byy byn byy by You can also read more about "domnelých activeít", as provided by other communication services, and odmietol ich.

Haščák vyzýva na zverejnenie všetkých spisovIn this case, we have the following:

Spolumajiteľ skupiny Penta Jaroslav Haščák vyzýva orgány vinné v trestnom konaní, ktoré vyšetrujú alebo dozorujú trestnú ve Gorila, aby zverejnili bezodkladne celý obsah vyšetrovacích spisov, ak v tom nebr. Tiež všetky zápisnice, správy o stave vyšetrovania, list deékazy, znalecké posudky a ďalšiu dokumentáciu. Haščák tiež žiada, aby bol čo najskôr vypočutý.

"Toto zverejnenie je už niekoľko rokov opakovane sľubované, opakovane som s ním vyjadril súhlas a opakovane sa nedeje. Po zverejnení takzvaných a údajných nahrávok Gorila, ktoré zrejme unikli z vyšetrovacieho spisu, bez znaleckého posudku a bez súvisiacich výsledkov policajných preverovaní tam uvedených skutočností, je možné obnoviť dôveru k zákonnosti vyšetrovania len tak, spe spisy budú zverejnené, " uviedol vo výzve Haščák.

Like, you have a lot of scouting, so how about 13 or 15 years old, you are practically nemožné, aby zverejnenie obsahu spisov mohlo ovplyvniť svedkov alebo zmariť dôkazy. Haščák zároveň adaiada, aby bol čo najskôr vypočutý k novým skutočnostiam, ktoré sa objavili v súvislosti s nahrávkami, alebo aj k samotným nahrávkam. Tvrdí, že poskytoval potrebnú a najmä všetku požadovanú súčinnosť vo vyšetrovaní kauzy Gorila, ktorej má právne postavenie svedka.


Source link