Wednesday , November 13 2019
Home / slovakia / Rytmus as svoje otcovstvo užíva očividne naplno. Dojemné slová pre syna Sanela "Prvý šéf v mojom ýivote, ktorý mi riadi život"

Rytmus as svoje otcovstvo užíva očividne naplno. Dojemné slová pre syna Sanela "Prvý šéf v mojom ýivote, ktorý mi riadi život"Slovenský Rapper Rytmus vytáča riadne svojich fanúšikov tým, if present niekoľkomesačného syna Sanela na sociálnych sieťach. Ale na fears stranu ich dokáže aj sem-tam príjemne prekvapiť, if keď sa nedávno rozhodol priznať jednu zaujímavú separately.

Na chvíľu go out rapper Rytmus fanúšikom nádej, ze začne syna Sanela, ktorého má s manželkou Jasminou, ukazovať vo všetkej kráse bez reklám, ktoré prekrývali jeho tvár. Priaznivcom preto robil poriadne šoky, keď namiesto koncertu začal na fotografách s chlapcom propagovať nový album skupiny Kontrafakt, ktorej je samozrejme súčasťou.

Jasmina Alagič pochválila dojemnou fotkou so svojim synom Sanelom. Fanúšikovia chcú vidieť viac, sio si o tom myslí Rytmus?

„Tak ten už hlbšie neklesne, doteraz sa to dalo celkom chápať, keď tu adu dával cez celú fotku. Almost all tomu malému priamo do tváre… Neviem, neviem, odkkázala mu jedna z fanúšičiek potom, zo začal opäť Sanela prekrývať reklamou.

Vyzerá to tak Re Rytmus si z toho úažkú hlavu naozaj nerobí. Najnovšiu fotku so synom opäť prekryl "ochranným prvkom" a fanúšikov as pokúsil získať späť inak. Look at the Instagrame pre-installed on the pre-installed chlapec site. "Prvý šéf v mojom živote, ktorý mi riadi život," popísal otcovský vzťah populárny rapper.

Jeho manželka Jasmina fanúšikom syna neukázala zatiaľ ani raz. “Neukazuje ho, wait for tak zatiaľ necítime. Možno to raz bude inak, neviem, ale zatiaľ je ešte tak drobučký, ske skrátka jeho tvár nie je niečím, byo by som chcela mať na svojom Instagrame, „odkázala pred časom na sociálnej sieti.

Rytmus as predated fanúšikmi servítku pred nedsta nedáva. Vo výchove svojho syna ma jasno!


Source link