Thursday , November 14 2019
Home / slovakia / RECENZIA: Concrete Genie – Non-stick raztomilé prekvapenie

RECENZIA: Concrete Genie – Non-stick raztomilé prekvapenieNa túto PlayStation exclusivit som spočiatku poseral pomedzi prsty. Najprv som you zaradil do kategórie malých indie počinov seafood, neskôr som zistil, že som sa mýlil. Pomerne neznáme štúdio PixelOpus však ukázalo, ve v Concrete Genie skrýva hlbšia myšlienka, ktorá zaujme aj starších hráčov.

This particular music genre is a favorite, and Concrete Genie is primitive. Roztomilá a na prvý pohľad jednoduchá skákačka zaujme predovšetkým svojím jedinečným art štýlom, ktorý mieri na mladších hráčov, avšak vie ponúknuť aj niečo viac.

Hra je predovšetkým o zábave, ale vo svojej podstate ukrýva jasný odkaz, ktorý nám naznačuje, še šikana je zlá vec. Just as you would like Asha, you will be introvertného sveta a prežijete zaujímavé dobrodružstvo.
Ashova obľuba tkvie v maľovaní si obrázkov do skicára. This is a clear conception of the aggressive males, the foes. Toto je gro príbehu a ukazuje túto formu násilia svojou osobitou myšlienkou, pričom sa ukáže, aje aj agresori môžu byť obeťou.

Thank you for respecting us, respectful hlavnou náplňou hry je oslobodenie mesta s názvom Denska, you are ponorené do temnoty. Ashove hobby v podobe maľovania mu dokáže prinavrátiť otivot a zničiť mesto požierajúce zlo.

K tomu, aby ste toto zlo porazili, budete potrebovať pomoc. Tá prichádza v podobe oživenia Ashových džinov, ktorých si kreslil v spomínanom skicári. My docýchnuť život a tí me oplátku pomôžu porazi por temnotu.

Na to použijete pohybové funkcie ovládača. Most of the posts are stacked in a postcard with pomocou dine dinosaurs at a very old age. Akým spôsobom maľbu zrealizujete, to je len na vás, keďže creativite sa medze nekladú. But creative activation is not as easy as spraying the palette of motifs. Prekvapením bolo, še všetko do zapadá dokonale seba. Spočiatku as fast as possible, it does not appear to be obrázky, only to be able to perfectly fit.

Aby ste porazili temnotu, potrebujete súčinnosť s dininmi. T v poz poz vyžadujú vašu pozornosť a pokiaľ ich potešíte, sa sa sa v n n áá n od super od od super super super super super super super super super super super super super super super Práve tá dokáže poraziť obávané zlo a vy následne ďalej postupujete v misiách. Miestami sa však viete v kresbách stratiť, hoci do seba zapadajú takmer dokonale.

Hre by ve prospmi prospel otvorený svet, ten sa však nekoná. Medzi rôznymi lokáciami ale cestujete a tieto presuny sú prerušené načítavacími obrazovkami. Svojsky je podaný aj samotný vizuál. Only poteší hlavne mladších, no dokáže zaujať aj ostrieľaných starších hráčov. Dianiu na obrazovke perfectly perfect aj sprievodná hudba, ktorá dopĺňa atmosféru.

Menší sklamaním je stras strávený s hrou. Ani nenazdáte a všetkému je koniec. You're sinking 4-5 hodinách, čo môže byť jedno večerné hranie, you're koniec. Možno by to tak neprekážalo, no mesto Denska má obrovský potenciál, ktorý sa nezdá byť úplne využitý. Začiatok hry navyše sprevádza pomerne dlhý tutoriál, ktorý vás zahltí správami o herných mechanizmoch a možnostiach.

Naše hodnotenie

Concrete Genie aj napriek tomu a predovšetkým vďaka nižšej cene dokáže zaujať každého, kto dokáže oceniť kvalitné tituly. Only jazykovo zdatných hráčov a mountain sea poteší aj kompletná česká localization of dabingu. Tu musím beloved, you are just kvalitne zvládnutí so skutočnými emóciami. PlayStation VR Navigation Navigation is available for speciálne misie, which can only be used for creative purposes.

Klady

 • skvelá hrateľnosť a zaujímavý nápad
 • technické spracovanie a nádherný visuál
 • kompletná česká lokalizácia

Zápory

 • umelo tváriaci sa sandbox
 • krátka herná doba a nevyužitý potenciál
 • občas neprehľadné maľovanie

Informácie o hre

Concrete Genie

Concrete Genie 2019

 • Platform: PlayStation 4
 • :Áner: akčná adventúra
 • Výrobca: Pixel Opus
 • Vydavateľ: Sony
 • Hru na recenzovanie poskytla spoločnosť: Sony

Web Trailer ProGamingShop.sk

Correction: Pavol Hirka

Galéria

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!


Source link