Sunday , March 29 2020
Home / slovakia / Qualcomm predstaví svoj nový top čipset ure o mesiac

Qualcomm predstaví svoj nový top čipset ure o mesiacThe technických parametroch does not support the integration of 5G modems.

Spoločnosť Qualcomm, if it is popredný dodávateľ čipsetov for mobile phones, predstaví svoju novú vlajkovú loď možno už o mesiac. Download the Snapdragon Tech Summit for free, here's a link from December 3rd, to the AndroidAuthority webpage.

Novinka ponesie najväčšou pravdepodobnosťou označenie Snapdragon 865 high speed end chip Snapdragon 855, ktorý poháňa mnohé špičkové smartfóny tohto roka.

Samsung Galaxy S10

Ajítajte aj

Samsung Galaxy S11 tiež ponúknuť 108Mpx foťák. Avšak novej generácie

O čipsete neunikli prakticky žiadne informácie a všetko je tak v rovine špekulácií a dohadov. Predpokladá sa samozrejme vylepšený procesorový aj grafický a spomínajú sa jadrá Cortex-A77. Dá sa očakávať pokrok aj v spracovaní fotiek a strojovom učení pre umelú inteligenciu.

Neoficiálne sa šepká o 7oum processu od Samsungu namiesto TSMC. Find out more about the variant ipipu – jednom klasickom s LTE modem a drašom model s 5G modem Snapdragon X55.

The Snapdragonom 865 is equipped with a top smart phone for the 2020 rocket. Jedným z potenciálnych candidátov je Samsung Galaxy S11.


Source link