Thursday , November 21 2019
Home / slovakia / Porsche is powered by electrically driven dojazdom 1000 km from near

Porsche is powered by electrically driven dojazdom 1000 km from nearGenerálny riaditeľ Porsche, Oliver Blume, the excitement of all the electromagnetism, pričom spomenul aj Teslu a budget elektromobily značky. Taktiež vyjadril svoj pohľad na budúcnosť elektrických vozidiel.

All-wheel drive Olivera Blumea is pre-loaded in Auto, Motor and Sport magazines, as well as in Porsche electric vehicles. Unlike most automobile uviedol, this Porsche Taycan model is len začiatkom ich elektrifikačného programu.

Crossover, SUV and 911 hybrid

Here's a look at some of the elite crossover cars, especially the model in Taiwan. Do you have a question about the new Macan model (SUV strednej triedy). Just look at Porsche's sketchbook, here's a look at the Taycanu vívoji, for the most part obsessed with components.

Porsche 911, for example, can be powered by the power of the iconic Porsche 911 icon, and it does not have to be checked. Navrhli však platformu, ktorá umožní hybridizáciu joho pohonnej jednotky.

Porsche as radios zasúťaoí s Teslou

If Porsche is a friendly driver, check out Teslou's Elonom Muskom. Vysvetlil pritom, this model Taycan nebul navnhnutý a priamy competitor to Teslu Model S. V overdose the dodal, that is Taiwan, the Porsche zameralo hlavne na športové jazdné vlastnosti 9 ye model.

Address us Elona Muska sa Blume vyjadril, che chová voči nemu veľkú úctu. Ten podľa neho pomohol svojimi inováciami v rámci spoločnosti Tesla rozvoju elektromobility. Dodal, in v Porsche sa citia byť ovportovcami, a preto s radi, a top competitor a múťu súťažiť.

E-mobility budget for Blumea

I am very friendly, I have no need for electric cars. Estimated price is just over 10 km above the electric motor of 1 000 km. Nabíjanie má byť rovnako rýchle a súčasné tankovanie konvenčných vozidiel. A elektromobily by mountain by 100-percentne recyklovateľné, pričom ich vobaroba by mala byť uhlíkovo neutrálna a energia pre ich nabíjanie by mala pochádzať z obnoviteľných zdrojov.

Budeme is a Blumeho version of a bodky napln. All sojourns in dojazdom elektromobilov dodávame, over 1 000 km dojazdu by sme sa mohli dočkať v rámci prvých elektrických modelov podstatne skôr. We have a budget for the Tesla Roadster 2 s within a mile of 1 000 km, except for the Tesla Semi, which has WLTP coverage and how many miles it takes.

Avizovaný je aj 2-miestny ultra-light electric car from startup Aptera, powered by mohol pomerne skoro ponúknuť dojazd fin 1 600 km. Neither do the modes, but the conventions of the dojazdom, by the very least. We were not afraid of strangeness, and first predpokladanom rýchlom nabíjaní a dostatočnej nabíjacej infraštruktúre budú v rámci segmentu súkromných osobných vozidiel potrebné elektromobily s takýmto vysokým dojazdom.

SÚVISIACE ČLÁNKY:
Porsche Taycan is the most widely used system. Does the dopadol echo test?
Nová generácia batérií od Porsche už budúci rok. Prinesie vyšší dojazd
Audi a Porsche musia prerobiť spoločnú "e-platformu". Aj kvôli Tesle


Source link