Thursday , April 2 2020
Home / slovakia / PC Revue | Skladací Huawei Mate X sa začne predávať už čoskoro. Pripravte as yours

PC Revue | Skladací Huawei Mate X sa začne predávať už čoskoro. Pripravte as yoursHuawei Mate X's Skladací phone is available for mesiac budget, including sourcing ones. Spoločnosť to oznámila na svojom podujatí, o ktorom informoval web Sina Digital. The Mate X is a 5G phone with processor Kirin 980, modem Barong 5000 and a 4500 mAh battery, which can be used at 85 percent of the 55 watt frequency range.

Rozložený displej má uhlopriečku 8 palcov, do you have a telephone, budget 6,6-palcovú obrazovku na prednej strane a 6,38-palcovú na zadnej strane. No rozdiel od Samsung Galaxy Fold, ktorý sa otvára ako kniha, obrazovka Mate X sa obvíja okolo vonkajšej časti véčkového zariadenia. Bude tak použiteľné ako bežný telefón, ibaže displej pokrytý plastom bude čeliť väčším výzvam, ktoré by mohli ohroziť jeho trvácnosť.

Uvidíme, just like the Mate X bude from here. Predávať sa bude zatiaľ len v neíne, a to od 15. novembra za 16 999 jüanov, jeo je asi 2400 dolárov. Be careful with the Galaxy Fold competition. It has a total of 8 GB of RAM and 512 GB of RAM. Huawei zatiaľ neposkytol informácie o dostupnosti na zahraničných trhoch.

Zdroj: theverge.com.

Zobrazit Galériu


Source link