Thursday , November 21 2019
Home / slovakia / Mantis – s touto kolobežkou budete predbiehať aj autá

Mantis – s touto kolobežkou budete predbiehať aj autáElectrification of the rozdelili obyvateľov miest na dva tory – jedni ich voľkom využívajú na ecologické presúvanie is getting a lot of ich criticism jazdu. Jazdu. Nová kolobežka Mantis od firmu Fluid Free Ride pravdepodobne tieto dva tábory ešte viac rozdelí.

Mantis was designing stránke pripomína bežnú elektrickú kolobežku, rozdiel je motors, sýubuje maximálnu rýchlosť až 64 kilometrov za hodinu. High speed kolobežky peak speed obmedzenú at 25 km / h.

ZDROJ | Fluid Free Ride

Pozrite as wellSegway me elektrickú kolobežku, ktorá sa vie sama ísť nabiť

Jazdiť is getting the takožo ržchlosťou je už skutočne nezzpečné a vlastníci týchto kolobežiek by museli na jazdu využívať iba vozovku, nie chodníky tak ako to robia teraz. Pri jazde v takej rýchlosti by kolobežkári mohli byť účastníkmi bežnej cestnej premávky. Otázne je, aký by bol vplyv na nehodovosť.

Kolobežka Mantis is available with dvoch verziách – Base a Pro. It has a power supply of 1 000 W motorom, power steering, LED svetlom and light emitting diode. Hmotnosť kolobežky je okolo 28 kg.

Hlavným rozdielom medzi verziami je capacita batérie. K Basem Base version has 17.5 Ah battery, Pro version has 24.5 Ah battery. Dojazd is based on the 64-kilometer Base version of the ECO version of the Pro version is 88-kilometer.

ZDROJ | Fluid Free Ride

Dojazd is celkom slušný, no need to do anything, no more than 0 at 100% capacity with no trace. Dojazd sa pri rýchlejšom režime samozrejme znižuje.

Šalším rozdielom medzi Base a Pro verziou sú brzdy. Base verzia využíva tzv. semi-hydraulic brzdy a Pro plnohodnotnú hydrauliku. Rozdiel spočíva najmä v údržbe a kvalite brzdenia, ktorá je pri verzii Pro lepšia.

ZDROJ | Fluid Free Ride

Pozrite as wellANTIK that kolobežkám a bicyklom pridá zdieľané skútre

To top it off, Mantis Base is priced at $ 1,499 a Mantis Pro 2 099 dollars. K provisionícii by mountain byť mesž budget mesiac pre americký trh. All of the samozrejme vyššie v porovnaní s bežnými elektrickými kolobežkami, no tomto prípade doplácate najmä za vyššiu rýchlosť, ktorú nie vždy a všade využijete. Napriek tomu you are weak, and you have to live in the trap.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojFluid Free Ride


Source link