Sunday , February 23 2020
Home / slovakia / Mali svadbu, aby sa o pár mesiacov rozišli: Herca pristihli s novou frajerkou

Mali svadbu, aby sa o pár mesiacov rozišli: Herca pristihli s novou frajerkouLiam Hemsworth a Miley Cyrus spečatili svoj vzťah svadbou v decembri minulého roka. A hoci všetci mountain pocit, it is obaja celastím celí beba seba, nebola to zreremeem úplná pravda.

Desiateho augusta speváčka oznámila, úe idú od seba, 11 dní neskôr požiadal herec o rozvod. Ako dôvod uviedol neprekonateľné rozdiely.

Miley neotáľala a ihneď skočila do nového vzťahu s blogger Kaitlynn Carter, ten však vydržal len pár týždňov. Sama ale ostala len veľmi krátko. Dvadsaťšesťročná bývalá Disney hviezda aktuálne randí s austrálskym spevákom Codym Simpsonom.

A keď môže byť Miley zadaná, prečo by mal Liam ostať sám. Dvadsaťdeväťročného austrálskeho herca nafotili paparazzi v meter v newyorskej časti SoHo. Spoločnosť mu robila 22-ročná austrálska herečka a model of Maddison Brown.

Dvojica sa na verejnosti vôbec neskrývala. Práve naopak. Najprv sa ukázali ruka v ruke počas dňa, následne ich paparazzi zachytili večer, ako sa vášnivo bozkávajú. Snáď po boku overto krásky Liam konečne nájde šťastie a lásku.

Podľa fotiek je zrejemé, toe to here trošku prehnal s alkoholom. Pozrite sa, sio si chcel odniesť so sebou domov.

<! –

-1 commentárov

->


Source link