Tuesday , October 22 2019
Home / slovakia / Kočnerova nahrávka je pravá, vyšetrovanie musi pokračovať – ​​Denník N

Kočnerova nahrávka je pravá, vyšetrovanie musi pokračovať – ​​Denník NTesne pred svojim odchodom z polie ešte íéf tímu Gorila Lukáš Kyselica zabezpečil posudok nahrávky, ktorá sa našla u Kočnera. Výsledok je maximálna možná zhoda s hlasmi, ktoré dali policajti preveriť. Hovorí, se svojim odchodom nejde vyhovieť Haščákovi alebo Kočnerovi a zvažuje vstup do politiky.

Prečo ste sa chceli stať policajtom?

Tá práca ma napĺňala. Pred tm ako som sa stal policajtom som pracoval asi pol roka vo Volkswagene, ale vždy ma to ťahalo k bezpečnostným zložkám. Like, I'm very excited about spravodlivosť.

How friendly are you to protecting organized crime?

It was the police officer, who was completely robbed. Oslovil ma, prešiel som psychotestami a nastúpil som. Pokiaľ išlo o štýl práce, bola to veľká zmena. You are okrese to ako pásová výroba. Ukončíte desať spisov za mesiac, prábudne vám desať nových. You are going to založené skôr na rozpracovaní nejakej organizovanej alebo zločineckej skupiny a vo vhodnom okamihu je potrebné spraviť zásah. Viac mi to takto vyhovuje.

Are you sure you want Gorila?

If you have no operating room, you have to do Marekom Gajdošom's chancellery, thank you very much. Každý sme me as vyšetrovali svoje. December 2011 vyšla na internete Gorila, s Marekom sme si to vytlačili, aítali a rozprávali sme sa tom, že to je veľká vec hodná nášho úradu, toe toto je tá práca, ktorú by sme mali robiial my. Yes Novom rocked Marek stal šéfom tímu as well as medi macally doňho zavolal. Here's some friendly info on hosting Slovenských elektrární hlavne.

Yes Gajdošovom is available for January 2017 stali íéfom tímu. Gorilu ste prebrali v ase, keď sa už neočakával nejaký zásadný posun a aj policajný present Gašpar stále hovoril, že vyšetrovanie sa blíži ku koncu. Lenže zavraždili Jána Kuciaka, Kočnera zobrali kvôli kauzky zmenky do väzby a pri domovej prehliadke sa uňho našiel zvuk Gorily. Can you inform us?

Then there is Marek Gajdoš's odovzdával spis, something to naštudoval, pripravil som nové ohlohy pre operatívu a nov pl plány vyšetrovania. My article does not refer to svedkov, but it does not provide any evidence of corruption or corruption. Bolo začatých päť nových trestných konaní, ktoré sa stále vedú. Dohromady is živých desať trestných konaní a dvaja udia in Bratislavskou teplárenskou s obvinení.

O tom, sae sa našla Gorila, pôvodne nikto ani nevedel. In order to coordinate with the team Kuciak v Nitre, we have a pre-eminent spoločný postup on the Kočner-Trnka nahrávky, which can also be used as a USB port.

A zistili ste, you are to Gorila.

Zistili sme

Tento článok is exclusivvymym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Ste predplatiteľom?


Source link