Tuesday , March 31 2020
Home / slovakia / Huawei Watch GT 2 Inteligentné hodinky: E krte krajšie a s viac funkciami (RECENZIA)

Huawei Watch GT 2 Inteligentné hodinky: E krte krajšie a s viac funkciami (RECENZIA)The hodinky jacket from Huawei is prokádzajú rok po predstavení prvej generácie.

Hodinky Huawei Watch GT prišli pred rokom a všetkých prekvapili. All hodinky mobile phone reviews from Huawei, Android Wear Utility, resp. Wear OS, this is the new operating system from Windows Vista. Only a few z ndiska nýektorých funkci ob obmedzený a zameraný najmä na fitness function. Aj preto hodinky dostali označenie fitness náramok v tele hodiniek.

Watch GT však zožali veľký pespech a to najmä z komerčného hľadiska. A obľúbili sme si ich aj my v redakcii – aj keď treba podotknúť, toe to nebola láska na prvý pohľad, ale až na ten drý. Ich nástupca, model Watch GT 2 prináša drobné vylepšenia a nové funkcie a má potenciál osloviť najmä nových používateľov a tiež aj skalných fanúšikov prvej generácie hodiniek.

Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT sú stále jedny z najkrajších inteligentných hodiniek na trhu a GT 2 idú v tomto smere ešte o krok ďalej. No testovanie sme mount Classic version v 46 mm prevedení a koženým remienkom a treba uznať, ve vyzerajú skvelo. A sekne im aj oranžový silikónový remienok, kmeý si zobrali z hodiniek Watch GT Active a používali sme ho pri cvičení.

Súčasťou balenia testovacej vzorky bol aj čierny gumený remienok, v predajnom balení sa vraj nenachádza. Pokiaľ teda plánujete s hodinkami aj cvičiť, silikónový remienok vám odporúčame dokúpiť. It has a standard 22 mm rim cover, watch as Watch GT 2 kúpiť v erniernej športovej verzii so silikónovým remienkom priamo v whale.

Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2 monitor reproducer aj microphone

Ešte krajšie avšak bez vyvýšeného rámika

Search for watch GT má zapustený rámik okolo displeja priamo do ochranného skla. Môže to vyvolávať pripomienky z hľadiska ochrany hodiniek, nakoľko vyvýšený rámik môže v niektorých situáciách chrániť sklo pred nechcenými nárazmi. Hodinky sa nám však doteraz nepoškriabali, takže v tomto smere zatiaľ nemáme výhrady.

Vizuálne sa nám nový rámika páči design, Watch GT 2 Vyzerajú stylish look a najkrajšie na trhu. Samozrejme záleží na vašich preferenciách, my sme ocenili, že vyzerajú ako tradičné luxusné hodinky a hodia sa aj k saku.

Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2 has a stylish look

Niekomu sa môžu zdať veľké, avšak na ruke nám neprekážali a to ani počas cvičenia. V súvislosti s dizajnom konštrukcie chválime skvelý a jasný 1.39-palcový AMOLED display a softvérové ​​ciferníky. Nie je ich prehnane veľa, ale z ponuky si určite vyberiete zopár, ktoré vyzerajú štýlovo a atraktívne. V tomto smere je cítiť zlepšenie v porovnaní s prvou generáciou.

To be sure, the Huawei Watch GT comes with a concept concept, by sme mohli nazvať ako fitness náramok v tele hodiniek. Tento concept sa ukázal byť šspešný, Watch GT 2 takes care of you in a fun way, just like new funkcie.

Hodinky friendly speakers are available for wireless, Bluetooth wireless charging with a 46 mm resolution of the wireless telephony service provided with Bluetooth wireless charging. Výrobca takisto trochu vylepšil fitness funk a za posledný rock zoptimalizoval softvér. Pribudla slovenčina a tiež aj režim vždy zapnutého displeja.

Huawei Watch GT 2

The Huawei Watch GT 2 has a hodinky chic look

Nové funkcie a pokročilé fitness technológie

GT 2 ponúkajú v porovnaní s predchodcom nové funkcie, ako je monitorovanie stresu, dychové cvičenia, hudby ovládanie z telefónu a tiež aj zvukové oznamy počas cvičenia. You are practically na nave to the point where you have to get tomatoes, if you only have spomaliť, aby bol vá bol tep v zľ spa vovania tuku alebo aby ste sa dryali žiadaného tempa.

Huawei využíva Firstbeat technológie, here is my svojich hodinkách aj Garmin. Watch GT 2 ich ponúka celkovo osem, v porovnaní s prvou generáciou pribudlo hodnotenie účinku anaeróbneho cvičenia. Hodinky tiež zhodnotia prínos aeróbneho cvičenia a vyhodnotia zaťaženie organizmu, odporučia vám dobu oddychu do ďalšieho intenzívneho tréningu a ur ajia aj hodnotu VO2 max. Watch all Watch GT 2 technology available, treba ich však vedieť správne využiť v rámci tréningového procesu.

Huawei Watch GT 2 monitors 15 rôznych typov cvičení a môžete s nimi aj plávať. Hodinky does not have access to 5 ATMs at any time vylepšil sensor tepu, ktorý by mal merať presný tep aj počas plávania vo vode. V rámci kontinuálneho merania tepu si môžete nastaviť v hodinkách inteligentný alebo neustály režim merania tepu – you can easily reach a maximum of 10 minutes by oddchovania.

Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2 vypočítajú okinok aeróbneho aj anaeróbneho cvičenia

Function bežecké trasy vás naučí behať

Hodinky tiež ponúkajú 13 bežeckých trás, jeo je funkcia, ktorú sme vasto využívali. What to do about spaľovanie tukov, HIIT behave, behave, interval, behave hodinky vás budú cvičením sprevádzať. You are a tomto smere practicé pripojenie slúchadiel, lovely friendliness aj vo formme hovoreného slova. Ak vám zvukové povely prekážajú, m siete si ich vypnúť – napríklad, pokiaľ nemáte pripojené slúchadlá, vtedy môžu niekedy pôsobiť rušivo.

Hodinky od Huawei weather forecasts rýchlo lokizovali GPS, to determine the competitive edge of Garmin and Samsung. Avšak is skončení tréningu sme si poiiní behor na oválnej trati všimli na maple drobné odchýlky v zaznamenaných ajdajoch v porovnaní s našim skutočným pohybom.

Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2 používajú appliedáciu Huawei Zdravie. You're predinštalovaná v Huawei a Honor telefónoch

Ani ostatné hodinky, ktoré sme v poslednej dobe testovali, nemali na ovále bezchybné zaznamenávanie polohy, Watch GT 2 však mali o niečo väčší rozptyl. Predpokladáme, Huawei GPS prenosť senzoru vylepší softvérovými currentizáciami. Tak to bolo aj v prípade besides generácie hodiniek a tie si dnes poradia s oválnou traťou we just dobre.

Zabudovaný poteší svojou kvalitou reproduction, krátky phoneický brovor v prípade núdze vybavíte aj cez hodinky. This prudent hudby odporúčame použiť Bluetooth slúchadlá. Hodinky ponúkajú cca 2 GB priestoru pre hudbu, prenášanie prebieha cez Bluetooth.

My sme úložisko hodiniek zaplnili takmer celé, prenos trval 4 hodiny. Treba zdôrazniť, že hudby prenos nie are friends on iPhone, iba pre Android phone. A ocenili by sme aj komfortnejšiu správu hudby, ktorá je uložená v hodinkách – delenie podľa umelcov, jednoduchšiu tvorbu zoznamov skladieb atď.

Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2 has a fun function, so you can watch it. V novej verzii vás hodinky budú pri behaní koučovať zvukovými povelmi

S NFC ipip, aviak bez platieb a rlychlych odpovedí na správy

Huawei Watch GT 2 watch NFC abip software. Only fungi are available in Slovensku, not pre-účely platieb, ale pre rýchle zdieľanie fotky z telefónu pre použitie v ciferníku hodiniek cez funkciu OneHop. Lákadlom Huawei Watch GT 2 is now available. It will take 10 to 14 days zapnutom meran tepu, spánku a stress zobrazovaní notifications. It is as if we were able to remove the disks, and we were able to prypade skráti na polovicu.

Huawei Watch GT 2 neumožňujú automatické monitorovanie cvičenia. Sledovanie behaves, like a cohesive pohybových cvičení like a manicured musical instrument, and even a statistical cathedral. Hodinky tiež neponúkajú automatické pozastavenie cvičenia. You are here, and we are not responding to a notification that you have not received any information. A. zamrzí aj nezobrazovanie smajlíkov, trochu to kazí dojem.

Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2 nezobrazujú smajlíkov. Táto správa pôvodne obsahovala palec hore

Verdict

Huawei Watch GT 2 is hodinky fitness, ktoré lákajú najmä dizajnom a dlhou výdržou. Nová generácia priniesla praktické funkcie, if you are just stresu, ,ložisko pre hudbu bui hlasové lovely. Všetky tieto novinky sme využívali a obľúbili sme si ich, takže návrat k predchádzajúcej generácii by sme pocítili v negatívnom slova zmysle. A to my liking zat testatím testovania hovorili, it is rozdiely nie sú na papieri až tak výrazné.

Prvú generáciu Huawei Watch GT teraz kúpite za výhodnejšiu cenu, hodinky sa predávajú v mnohých obchodoch za približne 150 eur. Are you skvelá ponuka, z homeradiska pomeru cena / výbava stoja za zváženie, pretože ponúkajú potrebný základ a kvalitné fitness funkcie. Za Watch GT 2 is available for download at any price and is not available. V našom prípade sa tak stalo.

O autorovi

Roman Kadlec

Mobilné zariadenia, applicatie, hry a conzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okay let's specialize in operating the system, sluicing, najnovšie gadgety a trendy budget. Published by rock 2006, contact me at roman@touchit.sk

Privacy & Cookies Policy


Source link