Tuesday , November 12 2019
Home / slovakia / Google Mapy search results for Waze navigation functionality

Google Mapy search results for Waze navigation functionalityNavigate to Google Maps and iOS to get the most out of your intuition. Čoskoro pribudnú možnosti hlásenia dopravných udalostí podobným spôsobom, aký ponúka Waze.

Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

This navigation tool can only be used as an intuitive application of Google Maps, such as Waze, Sygic, and others. Just be sure to debate the issue, tommy kitten. The debate is intensifying, with Google Maps mapping into Waze navigation, a patriarchal Google cricket.

Na zariadeniach's iOS was attempted

Doposiaľ mal Waze voči Google Mapám výhodu v hláseniach rôznych typov dopravných situácií, kheté vedeli poskytnúť vodičom prehľad na slavane trase. Google, like uvedomil, is going to be a pride for you if you go to Google Map. From here to find out more about Android smartphones in 40 krajinách sveta mohli pomocou Google Map hlásiť dopravné situácie.

Google Mapy

Ako inform portál The Verge, táto vymoženosť teraz prichádza aj na zariadenia s operačným systémom iOS, gigant potvrdil prostredníctvom svojho blog.

Currently Google Map s dopravnými hláseniami by tak mala prúdiť k používateľom počas nasledujúceho týždňa. Podobne ako na Android zaradeniach, Mapa umožnia hlásiť havárie, mobile radar, kolóny, prácu na ceste, uzávierku pruhov, odstavené vozidlo preki prekážku na ceste.


Source link