Saturday , April 4 2020
Home / slovakia / Death Stranding ohuruje nádhernou graphics, mindfuckovým príbehom a hollywoodskymi hercami. A trailer sketch of the rocket

Death Stranding ohuruje nádhernou graphics, mindfuckovým príbehom a hollywoodskymi hercami. A trailer sketch of the rocketMusíš byť prihlásen / á, aby si mohol uložič článok.

Odkedy Sony oznámila, He Hideo Kojima stihne Death Stranding ešte na tento november, v Kojima Productions začal crunch time. Vývojári sa pustili do práce horlivejšie než kedykoľvek predtým. Bez nadčasov by sa ten dátum vydania stihnúť nedal. Here is the trailer for Mads Mikkelsen: "Show you the real thing soon."

There is a lot of speculation about the game, as it comes to Gamescome as it conveys poriadne dlhý a reprezentatívny gameplay. Now, for the sake of predicting how much to spend. Avšak, ani teraz sme sa poriadneho gameplayu nedočkali. Bolo ho o čosi menej, vrátane lozenia po skalách, krátkeho náhľadu do inventára, močenie (ánno, je to Kojimova hra) camei Geoffa Keigleho came.

Zároveň sme sa dozvedeli, pode podobných cameo rol s Hideovými kamarátmi bude v hre oveľa viac. Okrem skvele vyzerajúceho gameplayu nás legendárny japonský vývojár obdaroval ďalšími dvomi scénkami predstavujúcimi postavami.

Provide Mame venovala to Margaret Qualley. There were times when we were "afraid of songs". Mama sa však vrátila do nášho sveta. So svojím dieťaťom ostáva spojená pupočnou šnúrou, even though it is not always said in the skuto innom svete, not by jej dieťa neprežilo. It is now clear that Kojimov is planning to upgrade a platoon to aj tomato pride. Kojima nám tak ukázal záblesk svojej geniality a predstavil dôležitú postavu s tragickým príbehom.


V was afraid of Deadman's speznali. Tomu prepožičal tvár Guillermo del Toro, zatiaľ hoo ho nahovoril Jesse Corti. Záhadná postava nám vo videu vysvetľuje, in a slťia dieťatká v kapsulách, odkiaľ vlastne pochádzajú a aký vzťah si simi budeme môcť budovať (tako tak trochu vidíme aj v gameplay video). There is no video available for Comic-Conu.


Plus, we now have Hideo so we can all download the content, no podstatné bude, no trial of mysami. Roky pred vydaním oznámil, ve vydá netradičnú hru, ktorou chce hráčov skutočne spájať. Hra oplýva množstvom originálnych conceptov, postavy hrajú hollywoodske herci (a dvom požičali tváre a guillermo del toro a Nicolas Winding Refn) a zadá, a príbeh nás znova odpáli.

Watch this video by Normana Reedusa, Leyu Seydoux, Guillerma del Tora, Troy Bakera (Sam Z Uncharted 4 and Joel z TLoU), Madsa Mikkelsena, Nicolasa Windinga Refna (Drive), Margaret Qualley (ed. by Tommie Earl Jenkinsa. Death Stranding vychádza exclusívne pre for PS4 s českými titulkami už 8. novembra. Zdá sa však, sae sa neskôr friendly aj na PC.

PS: Sony has released Insomniac Games, a Clank Ratchet, Resistance, Spyra, Sunset Overdrive and a neatly spaced Spider-Mana pre PS4. Btúdio bude naďalej vytvárať hry výhradne pre Playstation systémy.
Zobraziť galériu 8

gallery


Source link