Wednesday , April 1 2020
Home / slovakia / Create a new logo Facebooku. Objaví sa aj v ďalších dcérskych sociálnych sieťach

Create a new logo Facebooku. Objaví sa aj v ďalších dcérskych sociálnych sieťachIkonické logo najväčšej sociálnej siete je známe už mnoho rokov, no dnes spoločnosť predstavila jeho úplne novú podobu. To make sure that there is a firmware extension, you will have access to the latest information available here. Nové logo reprezentuje spojenie medzi viacerými sociálnymi sieťami tohto giganta a Facebook ho začne používať už čoskoro, informuje The Verge.

Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Vylepšené logo spoločnosti má oddeliť od jej hlavnej apply a bude ho používať pri všetkých svojich sociálnych sieťach a appliedáciách. Používatelia ho v nich budú stretávať už v najbližších týždňoch. Samotná Facebooku applications such as the design of ostáva roovnaký, as well as smartphones. Spoločnosť totiž testuje novú verziu svojej sociálnej siete v prehliadačoch, ktorá môže onedlho nahradiť doterajší vzhľad.

Design nového loga you are pritom jednoduchý a striedajú sa v ňom farby ďalších sociálnych sietí Facebooku. Stretneme ho napríklad aj pri prihlasovaní do Instagramu, kde bude zobrazené vo farbách applied.

You can get the most out of this product by clicking the link below, and the Facebook application on Instagram using WhatsApp, Oculus, Workplace, Calibra Portal.

Zdroj: Facebook, The Verge


Source link