Friday , September 25 2020

ATP Finals: Federer podľahol Theimovi, Djokovič zdolal na úvod debutanta Berrettiniho[ad_1]

Here is 16:34
|

Srbský tenista Novak Djokovič čspešne vstúpil do majstrov v London. V odvodnom zápase skupiny Björna Borga zdolal v 02 arne nasadená dvojka debutanta na Masters Taliana Mattea Berrettiniho si 63 min hladko 6: 2, 6: 1.

In the match against Rakjan Dominic Thiem in the semi-finals of Rogerom Federerom 7: 5, 7: 5.

Djokovič bojujúci o post koncoročnej svetovej jednotky proti ôsmemu nasadenému Berrettinimu naplno potvrdil favorlohu favorita. I didn't play anything like "Nole" needed to score 30: 0, with no 2: 2 score or score. Prvý set sa stal jasne jeho korisťou a v druhom si vybudoval rozhodujúci náskok 4: 0.

Srb lepšie returnoval, mal navrch v dlhších výmenách a robil oveľa me nevynútených chýb ako Berrettini, do you have talianskym singlistom us turn majrov od roku 1978. Vtedy sa medzi elitnou "smotánkou" predstavil.

Srbský tenista Novak Djokovič.

Srbský tenista Novak Djokovič.

Zdroj: Reuters

Djokovič po vydarenom vstupe do záverečného vrcholu sezóny neskrýval spokojnosť. “Alright, this is the most opaque thing in London. Turn your head on the 02 arena you want to rocket to jedno z najprestížnejších podujatí na sete. So let's just quote. Proti Matteovi som dnes zúročil bohaté skúsenosti, zvolil som správnu taktiku. Dôležitý bol brejk za stavu 3: 2 v prvom set. V pralšom priebehu zápasu som lepšie servoval a kvalitnými returnami sa mi podarilo eliminovať Matteovo podanie. In London you are trying to rock hard, oh no, ” povedal Djokovič v pozápasovom rozhovore.

Thiem počas celého zápasu s Federerom kažil z kvalitného podania. Dvojnásobný finalista Roland Garros lepšie zvládol koncovky, keď v oboch setoch za stavu 5: 5 zobral Švajčiarovi servis. Vzájomnú balance of Federerom upravil na 5: 2. V utorok nastúpi proti Djokovičovi. Federera čaká súboj s Berrettinim, ktorý musí vyhrať, ak si chce udržať šancu na postup do semifinále.

Turnaj majstrov v London – dvojhra – Skupina Björna Borga:

Novak Djokovič (2-Srb.) – Matteo Berrettini (8-Tal.) 6: 2, 6: 1

Dominic Thiem (5-rak.) – Roger Federer (3-year-old.) 7: 5, 7: 5

Author: |Zdroj: TASR|Photo credit: Reuters

[ad_2]
Source link