Thursday , October 17 2019
Home / slovakia / Are you ona? Takto ste Meghan ešte nevideli, zožala pespech

Are you ona? Takto ste Meghan ešte nevideli, zožala pespechAk by ste nevedeli o koho ide, koahko by sa stratila v dave.

Meghan's Harrym resorts to Juhoafrickej republic (JAR). Ideas o ich prvú zahraničnú cestu od narodenia Archieho.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu podnikajú návštevu Afriky is prvý raz oficiálne ako rodina. Harry, echo man Megel a ich syn Archie odštartovali desaťdňovú cestu v Kapskom Meste. Medzi hodnostármi, s ktorými sa kráľovský pár stretne počas cesty, you are the archibiskup Desmond Tutu z JAR

A práve dnes are voľnom doobednom programs handled spoločne aj na návštevu mešity Auwal – besides a najstaršej mešity v African youth. Meghan si prito príležitosti obliekla kaki maxi šaty a šatku na hlavu.

Meghan s Harrym takes us to Africa

Photogaléria

Meghan s Harrym takes us to Africa

Zdroj: Reuters

Obaja sa stretli aj obyvateľmi v rámci bohatého kultúrneho podujatia. Just like me Meghan mohla dať pokrývku z hlavy dole a do vlasov dostala romantický kvietok.

Meghan s Harrym takes us to Africa

Photogaléria

Meghan s Harrym takes us to Africa

Zdroj: Reuters

Harry is in the british ministerstva zahraničných separately samostatne bez rodiny zamieri aj do Botswany, Angoly a Malawi. V Angole navštívi project odstraňovania mine, as far as spija niekoľko z najznámejších pictures of the matky, princeznej Diany.

Harry (34), vnuk britskej kráľovnej Alžbety II. a siedmy v nástupníckej línii na trón, častým návštevníkom južnej časti Afriky, I have chodieva kvôli starostlivosti or otivotné prostredie alebo tráveniu dovolenky. Cesta bude trvať do 2. októbra.

Pôsobila tak celkom inak, než ako sme zvyknutí, a medzi miestnymi zožala pespech, just pos:


Source link