Wednesday , October 23 2019
Home / slovakia / Apply for Google Play ads on your Android device. Niektoré vyžadujú viac ako 70 bizarných povolení

Apply for Google Play ads on your Android device. Niektoré vyžadujú viac ako 70 bizarných povoleníMost Google Play applications are not yet fully integrated into the hardware and hardware of the smart phone and the system has functionality. Dnes totiž s inštaláciou applicácie odovzdávame vývojárom aj kúsok svojho súkromia. Ýeský Avast zistil, and this application is pre-Android, such fungus as if you have a flashlight, the default is a business intelligence and pristine.

Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Virtuálny obchod sámi appáciami pre Android smartfóny obsajje státisíce najrôznejších appliedáci od rôznych vývojárov. If you have difficulty downloading the video, the application is not running properly, and you have fungal infections. To znamená, apply photo camera to capture the camera that has a smartphone, microphone and úložisku. In the application for more information on how to use the device, just click on the title to view it, click on the Android icon to access it by mount.

Jednoduché applicácie chcú podozrivo veľa povolení

Softeska softvérová firmament zameraná na bezpečnosť a antivirusy pre zariadenia však teraz odhalila, me množstvo jednoduchých flashlight applied to Android, kúžté sl naia na prisvetlenie pomocou blesku, chcčču kontaktuk kontaktžvv žž kontaktelľľ kontakt kontakt kontakt p kontakt kontakt Hoci by mala takáto applications správne požadovať iba zopár najnutnejších povolení, mnohé tituly chcú od používateľa viac ako v skutočnosti potrebujú. These subsystems do not normally apply to 77 oprávnení k prístupu.

Práve taktoto mno astvo povolení chce aj application Ultra Color Flashlight a Super Bright Flashlight, such as Obchodu Play stiahlo už viagra 100 000 ľudí. V ponuke obchodu potom nájdeme aj také, ktoré žiadajú o pár povolení menej, no stále žiadajú od používateľov nadmerné množstvo povolení, ktoré vzhľadom na ich nel nemajú ysiadúž Flashlight Plus has applied for 76 chapters, such as stiahlo už 1 millón ľudí. Viac podozrivých applicácií nájdeš aj v priloženom zozname od Avastu.

Načo toľko povolení?

If you just sign up for a firm signature, you will be able to apply it individually, you will not have to worry about it, and you will not need it. Vývojári do nich totiž umiestňujú nástroje SDK, here are the ways to advertise, if you are interested in dčvodov, prečo flashlight nyektoré vyžadujú desiatky zbytočných povolení. Be sure that you are interested in pretending to be inadvertently podobnej application overiť skúsenosti a používateľov review. Aj na pohľad neškodná apácia totiž môže vo výsledku napáchať nemalé problémy a zistiť o ľuďoch viac, asi byi sami chceli.

View gallery (4)

Zoznam požadovaných povolení o prístup Apply Flashlight. Niektoré povolenia muu pre používateľa predstavovať potencionálne risiko. Zdroj: decoded.avast.io

Nenechaj like water
Majiteľov Android smarfónov ohrozuje v Google Play ďalšia stillzpečná app

Avast pritom otestoval tisíce flashlight appácií pomocou nástroja apklab.io, no matter where you are, here's how to play Obchodu. Celkovo 937 týchto apply to tomto virtuálnom obchode stále dostupných, no article 7 z nich je považovaných z pot potencionálne nezzpečné a ostatné top by pre pre používateľa neškodné. Až 262 z testovaných váak vyšaduje viac ako 50 povolení k prístupu, čo môže v mnohých vyvolať obavy. They are mostly used, with 282 individual applications being provided by "KILL_BACKGROUND_PROCESSES", the most effective antivirus software.

View gallery (4)

Zoznam príkazov v niektorých flashlight appliedáciách, ktoré môžu pristupovať k rôznym funkciám. Zdroj: decoded.avast.io

Získané informácie však dokážu all these titles of Obchodu Play zdieľať aj so svojimi partner, kichí ich môžu následne využiť na any advertising. This Flashlight app is available for download on Facebook, Google, Amazon Advertising and Služby, which monetize ads that are pre-paid online. Stále tak platí, is to be applied to the application of obogodu Googlu treb byoz obozretní a skontrolovať as zoznam požadovaných povolení predtým, if níktorý z titulov nainštalujeme do svojho smartfónu.


Source link