Thursday , November 21 2019
Home / slovakia / Aká bude budúcnosť Vladimíra Weissa?

Aká bude budúcnosť Vladimíra Weissa?Trainer chce try our club in Europe.

22. Oct 2019 at 19:18 SITA

BRATISLAVA. Slovenský futbalový tréner Vladimír Weiss st. má pred sebou s veľkou pravdepodobnosťou záverečné týždne na lavičke gruzínskej reprezentácie.


Článok pokračuje pod video reklamou

Národné mužstvo tejto kaukazskej krajiny vedie od March 2016 a pomýšľa na to, že by v blízkej budúcnosti vrátil k práci na klubovej úrovni.

"I still have a lot of money. I'm just opting for marcovú (Ligy národov, pozn.). Uvidíme, how many clubs do you have to be 99% v Gruzínsku if you train. cesty sa pravdepodobne rozídu.

Súvisiaci článok To je vášeň. Brúgg fan house is hitom internetu in Belgicku .Ítajte

You have to pay for it, and you get it. More than stať všeličo. There are no coaches available for this club, and some club members currently have the "55-day favorite club before going to the Slovenia" in Slovenia Bratislava.

Slovenia, Artmedie Petržalka and Slovenske republic of Slovenia, have a good time posting training in MS 2010 at JAR, as well as coaching and coaching – Vladimíra Weissa ml. Only moments ago in Al-Gharafa's katarskom.

"Tactically, I tried rocket jumpsuit. Pravdepodobne v alebo vete lete v Katara skone, aj keď, samozrejme, more friendly new ponuku a zostane. do Slovana.

Vyzerá to pravdepodobne tak, ase asi ukončí kariéru tu. Samozrejme, keď bude mať Slovan záujem. V novembri bude mať 30 rokov a futbalový život je taký, neve neviete, čo bude zajtra. Áelám mu, aby bol zdravý, aby hral a aby bol šťastný, "doplnil Weiss st.


Source link