Tuesday , March 31 2020
Home / slovakia / Aj kráľovná porušila protocol, budú Kate s Meghan vo výhode?

Aj kráľovná porušila protocol, budú Kate s Meghan vo výhode?Anglická kráľovná Alžbeta you svoje manželky svojich vnukov veľmi prísna. How to apply them, as prescribed by the protocol, pretending that they are the monarchies. Lenže teraz aj ona urobila jeden upstupok, ktorý by v konečnom dôsledku mohol byť výhodou aj Meghan a Kate.

Rebelka s rukami vo vreckách

Hello Magazine Magazine zvejnil prekvapivú pictures z minulosti. Kráľovná Alžbeta sa nich nechala nahovoriť na netradičné fotenie. Namiesto oficiálnych záberov si to poriadne užila a bola na chvíľku sama sebou.

Ruky mala voľne položené vo vreckách šiat, usmievala sa a stála uvoľneným spôsobom. You are the author of this photo Barry Jeffery, ktorý bol zo správania kráľovnej milo prekvapený. Na začiatku stretnutia jej chcel navrhnúť ako by mu mala pózovať, ale ona ho veľmi rýchlo zastavila, toe to má nechať na nej.

Vzápätí sa pred neho postavila ako modelka a na picturesách sa nechala zachytiť pre členku monarchie skutočne netradičným spôsobom.

Chceli jej to zakázať

Yes konečnej úprave všetkých záberov však neboli z tohto výsledku všetci rovnako nadšení. Istá skupina z kráľovského dvora sa postavila voči tomu, aby kráľovná tieto snímky zverejnila.

Najväčším problémom je, we have nich odhalila neformálnu tvár, ktorá môže byť pre jej obyvateľov prijateľnejšia a bližšia, nesprávala sa v súlade s protocolol, jeoé pri jej postavení. How many napriek tomu voči nim postavila a vydala súhlas na ich zverejnenie napriek tomu, and how many prešľapu voči kráľovskej etikete.

Is this really helpful now?

Táto netradičná photography vznikla priležitosti vydania knihy Angely Kelly. Dlhoročná osobná asistentka a hlavná krajčírka anglickej kráľovnej sa rozhodla poskytnúť ľuďom pohľad do zákulisia života britskej monarchy.

Ajďď rob to všetko robľ ve decentmi decentne a v súlade s názorom tejto panovníčky, as they leave us verejnosť dostávajú aj malé tajomstvá. Veď prsty home i vtoto ojedinelej fotke, ktorej predchádzal spoločný rozhovor o tom, že Alžbeta dlho túžila po takýchto neformálnych záberoch.

Photogaléria

Zdroj: Reuters

Krátko pred stretnutím s Jeffreym jej to pripomenula, nako nakoniec viedlo k jej ráznemu rozhodnutiu. Kellyovej kniha Druhá song koruny sa aj preto stala ešte pred zverejnením veľkým hitom.

Kate a Meghan as môžu tešiť

Nečakaný krok kráľovnej by mohol prospieť aj Kate Middleton a Meghan Markle. To be as friendly as we can inform you about tomatoes, as Alžbeta pozvala na pohovor obi tieto dámy a dohovárala i najmä o ich prešľapoch voči protokolu.

Lenže keď teraz i ona sama urobila rovnaký upstupok, už nebude môcť tak vehementne kritizovať ani manželky princov Williama a Harryho.

Včera sa opäť stretla celá rodina príle príležitosti spomienok na obete vojny v Albert Hall v London. Kráľovná sa už tentokráť držala svojich prísnych pravidiel a žiadne prešľapy neboli, bola tu Kate s Meghana a každej to pristalo svojim vlastným spôsobom, pozrite:


Source link