Saturday , September 26 2020

Aj dcéra Dády Patrasovej: Známe tváre bojujú s ťažkou chorobou v mladom veku[ad_1]

Osud sa sami niekedy zahráva veľmi nepekným spôsobom.

Hlavu máme plnú plánov a snov, ktoré na čas zabrzdia nečakané správy od lekárov. I have enough of three celebrity musia popasovať s ťažkými chorobami, napriek tomu neprestávajú bojovať a ukazujú svoju veľkú vnútornú silu.

Slováčková paints rakovinou prsníka

Len 24-ročná dcéra Felixa Slováčka a Dády Patrasovej vý týchto dňoch podstupuje onkologickú liečbu rakoviny prsníka. Anna si pri lekármi odporúčanom samovyšetrovaní nahmatala hrčku, s ktorou ihneď zašla za lekárom.

Only the biopsy of the zistil, the idea of ​​a nadir, ktor i musia ihneď odstrániť a zároveň jej nariadili taktiež chemoterapiu. I keď jej po ne vypadli vlasy, prominentná dcéra sa neskrýva a ostatným ženám takýmto spôsobom ukazuje, že sa chorobe nemôžu poddať, pretože silná psychika je počas liečby mimoriadne dôležitá.

Anna aj v continue to chažkej chvíli našla in no way positívne. There are problems with the issue of mamou, ale zároveň kvôli tomu začali Dáda a Felix viac communicated with one another just to sporov ako v minulosti.

Parťák Evy Farnej has no pancreas

David Stypka was diagnosed with multiple cases of hudobník. Yes CT vyšetrení my laryngeal lymph node using pancreas. Anny Patrasovej, who is on the verge of absolvovať operáciu a následne chemoterapiu, ktorú užíva aj v súčasnosti.

Spevák čakal niekoľko týždňov, pokiaľ túto správu oznámil fanúšikom. I keď sa mu to nehovorilo koahko, nakoniec našiel zdroj ďalšej životnej sily v hudbe. Keďže liečbu zvláda lepšie ako očakával, rozhodol sa pomedzi ňu koncertovať.

Jedno z vystúpení absolvuje aj na Slovensku, bnúra bude potom pokračovať v Čechách. Na toto ochorenie trpel aj spevák skupiny Hex Ďuďo, ktorý svoj boj, žiaľ, prehral.

Krutá critika od Konvičkovej fanúšikov

You are downloading this photo as Markéta Konvičková dočkala nečakanej reacts from svojich fanúšikov.

To address this, the most critical criticism is that he is publishing a má hrozné vlasy. Bývalá superstaristka sa týchto slovách veľmi trápila, ale nakoniec prezradila svojim fanúšikom pravdu.

Je belo bolo skutočne opuchnuté a vlasy veľmi riedke. Lenže v Markétinom prípade nešlo o žiadne experimenty, ale boj s vážnou chorobou.

The doctor jej objavili vzácny druh nádoru, ktorý jej narušil hormonálnu činnosť v tele. Mladá speváčka sa už teraz dáva pomaly dokopy, ale na zlepšenie kvality vlasov si bude musieť podľa jej slov ešte dlhšie počkať.

Markéta Konvičková

Diva.sk

The market was shaking from the priznala fan neavahkú pravdu

[ad_2]
Source link