Tuesday , November 12 2019
Home / poland / Znakomita forms the representative of Polski. Kapitalne gole Polaka! [WIDEO] Rep. Polski

Znakomita forms the representative of Polski. Kapitalne gole Polaka! [WIDEO] Rep. PolskiPrzemysław Frankowski otrzymał od Jerzego Brzęczka powołanie najbliższe mezze elimination do mistrzostw Europy, z Łotwą i Macedonią Północną. Polski pomocnik w ostatnim meczu ligi MLS, pokazał się ze znakomitej strony. Zdobył dwie bardzo effekte bramki, a Chicago Fire pokonało na wyjeździe 5: 2 Orlando City.

Szczególnie pierwsze trafienie Frankowskiego slave wrażenie. Polak otrzymał piłkę w polu karnym, po czym zdecydował się na uderzenie piętką, nie dając żadnych szans bramkarzowi rywali.

To jednak nie był koniec "show" Frankowskiego. Polak przepuścił piłkę, która traffic byłego gracza Legii – Nemanji Nikolicia. Only a few of us will do polskiego piłkarza, który przerzucił nad bramkarzem rywali i strzałem all ustalił wynik spotkania.

Chicago Fire is the season for the best season to come around, as well as the Philadelphia Union, as well as other trips. Jaj najlepszym strzelcem jest Kacper Przybyłko, który w 27 występach strzelił 15 goals.


Source link