Friday , November 15 2019
Home / poland / Wybory parlamentarne 2019. Jarosław Kaczyński in Bielsku-Białej. Uderzył in Confederacy

Wybory parlamentarne 2019. Jarosław Kaczyński in Bielsku-Białej. Uderzył in ConfederacyWybory parliament 2019 wkrótce. The PiS campaign is dedicated to you, Jarosław Kaczynski, as well as Bielsku-Białej, the Confederate gdzie.

Jarosław Kaczyński sporą uwagę poświęcił konkurentom Prawa i Sprawiedliwości.

– Nie będę ich dzielił, bo gruncie rzeczy, może z wyjątkiem Konfederacji, co ona zrobi jeśli dostałaby się do parlamentu to Bóg jeden raczy wiedzieć. Jeśli chodzi o pozostałe partie, to jest jedna party w trzech odmianach. Jedna party antyPiS – mówił Jarosław Kaczyński podczas konwencji PiS in Bielsku-Białej.

Według niego, to co one zapowiadają, to jest "likwidacja demokracji". – Scoop up the spoils and sprawl on the surface of the dojo, to można osiągnąć wobec partii, with more popcorn społeczne, nodemokratycznymi – mówił presence of PiS.

Wyborczy Grill. Have a debate on TVP

– Wychodzimy z dobrych pozycji, bo 4 lata tema zapowiadaliśmy, robe zrobimy wiele rzeczy nowych w naszym kraju, ęe będziemy zmieniali bieg wydarzeń, który trwał z krótkimi przerwami about 25 lat. Zrobiliśmy to, co zapowiadaliśmy. Zapowiedzieliśmy już w trakcie kampanii wiele innych posunięć i one także zostały wykonane. Uzyskaliśmy coś, co jest w polityce bezcenne, czyli wiarygodność – dodał Kaczyński.


Source link