Tuesday , February 18 2020
Home / poland / "Taniec Mr. Gwiazdami". Monika Miller of Magda Bereda has programs

"Taniec Mr. Gwiazdami". Monika Miller of Magda Bereda has programsW ósmym odcinku 10. read "Tańca z Gwiazdami" z programa programy wyeliminowane aż dwie pary. Widzowie zadecydowali, prze przyszedł czas na Monika Miller oraz Magdę Beredę.

"Taniec z Gwiazdami" nie przestaje zaskakiwać zarówno widzów, yak i uczestników. Smoke on the porch with odpinku odpadły dwie pary. Tematem przewodnim była muzyka filmowa. Tancerze mieli nie lada wyzwanie – muslieli wcielić się w zanane i lubiane postacie, które na przestrzeni lat pojawiały się na srebrnym screen.

Nawet głosy widzów nie pomogły i Monika Miller oraz Janek Kliment muselieli poęegnać z programem "Taniec z Gwiazdami". Przypomnijmy, we wnuczka byłego premiera od samego początku wzbudzała wiele emotion. Monika przyznaje, iż show dało jej wiele pewności siebie i pozwoliło jej odkryć swoją kobiecość.

The first drug, which does not match the "Tańca z Gwiazdami" jest, Magda Bereda i Kamil Kuroczko. "Królowa social mediaów" ledwo powstrzymywała łzy i stwierdziła, de dzięki tanecznemu show dorosła.


Source link