Saturday , February 29 2020
Home / poland / Prezydent Andrzej Duda ocenia nowy skład rządu. "Bardzo suggest something"

Prezydent Andrzej Duda ocenia nowy skład rządu. "Bardzo suggest something"– Take a look at what we have to offer, and if you have any problems with your ability to do so – just go ahead, Andrzej Duda, commentując nowy skład rzdu.

Prezdent podkreślił podczas briefingu z dziennikarzami drodze do Warszawy, że nowy rzusd Mateusza Morawieckiego bżdzie dużej mierze kontynuacją poprzedniego. Przyznał, is poprzedni ministrowie "sprawdzili" as is poprzedniej Radzie Ministrów.

– Można powiedzieć, ąe są to nie tylko znani już współpracownicy, ale przede wszystkim doświadczeni ministrowie, czy wiceministrowie, bo niektórzy z nich wcześniej byli wiceministrany, tak jak proponowyznydzewyznyzdzi ministerwnyzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz –

Duda był pytany także o ocenę nowego ministra finansów. Prezydent ocenił, ne następca Jerzego Kwiecińskiego jest świetnym kandydatem, ponieważ jest bardzo doświadczonym i profesjonalnym politykiem.

– Miałem okazję wielokrotnie pracować z Tadeuszem Kościńskim, zwłaszcza w różnych sprawach międzynarodowych, kiedy pan minister towarzyszył mi w czasie delegacji, więc wiem, że to jest człowiek o bardzo wysokich kwalifikacjach i osobiście uważam, że jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu, tym bardziej że sprawdził się już w ministerstwie finansów – przyznał Andrzej Duda.

Zobacz: Tajemnicze wyznanie Joanny Lichockiej ws. Krystyny ​​Pawłowicz


Source link