Tuesday , March 31 2020
Home / poland / Małgorzata Socha w końcu pokazała męża. Ale przystojniak!

Małgorzata Socha w końcu pokazała męża. Ale przystojniak!Małgorzata Socha (39 l.) Poschwaliła si Instagramie zdjęciem, którym w końcu widać jej męża. Aktorka podzieliła się radością, gdyż ma powody do dumy!

Małgorzata Socha chroni swoją prywatność i bardzo rzadko publije zdjęcia z mężem. Jednak smoke razem postanowiła zrobić wyjątek, gdyż ma powody do radości!

Gwiazda od dawna słynie z zamiłowania do aktywności fizycznej, a szczególności do biegania. Fan, przeglądając social media swojej idolki, mogą zauważyć, łe Małgosia niemal codziennie uprawia jogging.

Actual obecnie przebywa in Nowym York, czym pochwaliła się na Instagramie. Okazało się, eje jej me poż raz trzeci wziął udział w nowojorskim marathonie.

Socha była tak dumna z męża, poste postanowiła opublikować wpis na portalu społecznościowym pełni poświęcony małżonkowi.

"My bohater !!! Trzeci New York Marathon zaliczony. Jesteś moją motywacją! Duma mnie rozpiera …" – napisała rozemocjonowana Socha.

Dodatkowo gwiazda załączyła dwie archiwalne fotki z mężem, które pochodzą z 2017 oraz 2018 roku. Widać, parae para bardzo się kocha. Post skomentowali nie tylko fan, ale również takie gwiazdy jak m.in. Natalia Kukulska, Anna Lewandowska czy Joanna Przetakiewicz.

"Mordeczki kochane! Dzielni sportowcy z piękną prospywą nie tylko w tle …", "Cudowna para", "Jesteście super" – pisali celebryci.

Patrząc na Sochę i jej m ,e, nie ma wątpliwości, co do tego, ąe są szczęśliwi. Before udowadnia, dae da się stworzyć w show-businessie normalny, kochający związek.


Source link