Sunday , April 5 2020
Home / poland / "M jak miłość": Z aresztu przed ołtarz

"M jak miłość": Z aresztu przed ołtarzNie obejdzie się bez przeszkód na drodze do ślubu Kiesielowej i Żaka: on traffic do aresztu, lęk obojga przed pierwszym sex i weto pewnej adoratorki w kościele.

Niespodziewanie jedna z mieszkanek Grabiny doniesie Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska), just be narzeczony Robert (Krzysztof Tyniec) został zamknięty w areszcie. Zbulwersowana smoke pani sołtys będzie chciała za wszelką cenę dowiedzieć się, co się stało.

Commandant Popławski (Sławomir Holland) carried out the posting, kakó – jak się okże – overthrow the police station in order to stop the police, and the police officer went to the police station.

Spróbuje wmówić Kisielowej, nice nic złego się nie wydarzyło. But the prostitute is narzeczony pomagał miejscowej police with tajnej misji. Tyle and Zofia do not like Staszkowi i zwierzy się Barbarze (Teresa Lipowska), they do not like zastanawia si c, they do not have to do anything.

Dzień przed ślubem Kisielowa wciąż nie pozbędzie się wątpliwości, więc Mostowiakowa zgodzi się spędzić z nią mocno zakrapiany alkoholem wieczór panieński. Przy okazji Zofia wyzna, że ​​najbardziej obawia się … małżeńskiego seksu.


Source link