Tuesday , February 25 2020
Home / poland / Księżna Kate i książę William przeżyli trudne chwile! Byli dla siebie oparciem!

Księżna Kate i książę William przeżyli trudne chwile! Byli dla siebie oparciem!Księżna Kate i książę William ze względu na swoją pozycję w rodzinie królewskiej sporo podróżują. Zagro ienie zamachem i turbulencje nie przyćmiły im radości z wizyty w Pakistanie.

Spotkania z premierem i presydentem, zwiedzanie zabytków, meczetów, topniejącego lodowca, wizyta w domu dziecka, szpitalu, women w krykieta … – to tylko kilka z punktów pięciodniowej wizyty Williama (37 l.) I Kate (37 l.) I Kate .

Krótka, alas intensywna podróż about fanów monarchii nazwana została wyjątkową. I to nie tylko z powodu zagrożenia zamachem terrorystycznym czy turbulencji w samolocie, które spowodowały realne zagrożenia życia książęcej pary.

Również dlatego, you are going to skate over Kate. Prizjęta wizytą w dziecięcej wiosce SOS kilka dni po powrocie z Pakistanu napisała na Instagramie swój pierwszy post:

"Społeczność w tej wiosce zbudowana jest wokół rodziny – najlepszej, jaką można sobie wyobrazić, gdzie wszyscy razem otaczają dzieci miłością i opieką. Dzieci, które przeżyły traumatyczne sytuacje, spotykają się tutaj z dobrocią, są w stanie zbudować relacje, których tak bardzo potrzebują, żeby wzrastać ".

***
Czytaj więcej na kolejnej stronie:


Source link