Thursday , November 14 2019
Home / poland / Katarzyna Skrzynecka szczerze o swojej metamorphosis! Wciąż chudnie!

Katarzyna Skrzynecka szczerze o swojej metamorphosis! Wciąż chudnie!Katarzyna Skrzynecka (48 l.) Is the last walker on the road to the state of the city as a niesamowitymi diami i ćwiczeń. Teraz jednak przyznaje, że była to trudna bitwa.

The cieszy actress is as popular as the fanboys and sympathizers of the fans of swojej career in show business. Wielbiciele wspierali ją nawet, gdy jej praca nieco zwolniła i Kasi było trochę mniej w mediach.

Ostatnio jednak zwróciła ze zdwojoną siłą, a wszystko za sprawą metamorphozy jaką przeszła na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Skrzynecka nie ukrywała, przeze about ostatnie lata walczyła o odzyskanie dawnej sylwetki i okazało się to nie lada wyzwaniem.

"Przez ostatnie sześć lat 'niepostrzeżenie' wpadał jakiś nadprogramowy kilogram, to tu, to tam. Aż zsumowało się kilkanaście. siebie i spróbować wrócić do rozmiaru 38 i sylwetki, którą miałam about większość życia. – powiedziała ostatnio w rozmowie z "Party".

Przy okazji zdradziła, jak to w końcu się stało, łe dała radę schudnąć aż 16 kilogramów.

"(…). Kobiety wieku, których metabolism zwalnia tempo, muszą postawić raczej na radykalną dietę. Nie jadłam mięsa, ryb, products mącznych, kasz, ryżu, mleka, nabiału, jajek, czyąwi i czwi warczy war czwiączy war wyeky – dodała szczerze.

Mimo wielu wyrzeczeń, trzeba przyznać, że effecty widać gołym okiem. Do I have any problems now, szczuplejsza wersja Kasi?


Source link