Sunday , October 20 2019
Home / poland / Julia Wieniawa POKAZAŁA TWARZ CÓRKi ROSATI on Instagramie. Veronika jej wybaczyła: "Julka jest trochę półprzytomna"

Julia Wieniawa POKAZAŁA TWARZ CÓRKi ROSATI on Instagramie. Veronika jej wybaczyła: "Julka jest trochę półprzytomna"Julia Wieniawa POKAZAŁA TWARZ CÓRKi ROSATI on Instagramie. Veronika jej wybaczyła:

Zarówno polskie, yak i zagraniczne gwiazdy często decydują się na ukrywanie przed światem twarzy swoich dzieci. Wielu celebrytów nie zamierza przy tym rezygnować z zamieszczania obszernych relacji z uroków rodzicielstwa na Instagramie. Depending on where you want to view your photos bez pokazywania całego ich wizerunku.

Zobacz: Caesar Pazura is looking for a twisted pair! "Ci mgle mnie pyta, czemu na wspólnych zdjęciach zawsze jest tyłem"

Okazuje as jednak, że nawet najostrożniejszym zdarzają się wpadki. Niedawno Marina Łuczenko-Szczęsna na jednym z nagrań z pierwszych urodzin małego Liama ​​(n. Lajama) przypadkowo pokazała swoim obserwatorom twarz Klary Lewandowskiej. Na szczęście jej mama, Ania nie pogniewała się na przyjaciółkę. Zaczęła za to coraz luźniej podchodzić do kwestii publicowania wizerunku córki w social mediach.

Przypomnijmy: Marina Łuczenko pokazała TWARZ Klary Lewandowskiej na Instagramie! (PHOTO)

Zobacz też: Anna Lewandowska POKAZAŁA TWARZ CÓRKI! Wpadka Mariny miała wpływ na jej decyzję?

Podobną gafę popełniła ostatnio Julia Wieniawa. Wczoraj actorka wraz z koleżankami z serialu Zawsze warto, Katarzyn Zielińską i Weroniką Rosati wybrała as the movie premiere (Nie) znajomi. Wygląda na to, pe pani bawiły się świetnie, co Wieniawa przypłaciła gorszą form na planie. "Zmęczenie" celebrytki sprawiło, że about Insta Stories zdjęcie, na którym trzyma na rękach córkę Rosati, Elizabeth igmigielską.

Gdy Julia zdała sobie sprawę z wpadki, zdjęcie błyskawicznie zniknęło z jej profilu. Okay, okay miała wysłać prywatnie pictures, omyłkowo jednak udostępniła ją wszystkim swoim obserwatorom. Mogłoby się wydawać, stare starannie chroniąca prywatność córki Rosati nie będzie zachwycona. Actor na swoim Instagramie zapewniła jednak, że nie gniewa si na na koleżankę po fachu.

Cześć słuchajcie, dzisiaj Julka jest trochę półprzytomna na planie po wczorajszej imprezie i opublikowała przypadkiem zdjęcie Elizabeth. Chciałam tylko powiedzieć, adale nie ma problemu, nadal ją kocham.

Aktorka wciąż nie wyraziła jednak zgody na publicację wizerunku Elizabeth.

Bardzo proszę jednak o niepublikowanie wizerunku mojej córki, bo na to nie blackwalam. Jest osobą prywatną i chciałam zachować jej prywatność. Bardzo wam dziękuje.

Wieniawa powinna bardziej uważać?

Source link