Friday , October 18 2019
Home / poland / Istnieje życie na Marsie? James L. Green: odpowiedź już za kilka miesięcy

Istnieje życie na Marsie? James L. Green: odpowiedź już za kilka miesięcyW ocenie dr Jamesa L. Greena, jednego z najwybitniejszych naukowców związanych z NASA, życie na Marsie może zostać odkryte zaledwie w ciągu … kilku najbliższych miesięcy. Green porównuje to odkrycie do przewrotu kopernikańskiego, które miało miejsce w XVI wieku.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do group Newsy Radia ZET on Facebook

James L. Green przekonuje, oe o fmm, czy na Marsie faktycznie istnieją jakiekolwiek formy życia, będziemy mieli okazję dowiedzieć się już niebawem.

Wszystko za sprawą dwóch misji realizowanych about NASA i Europejską Agencję Kosmiczną. Wysłane about nich waziki wylądują na Czerwonej Planecie już in 2021 rock. W ocenie Greena, znalezienie Icia na Marsie będzie wówczas kwestią czasu.

Zobacz także

Exazik ExoMars wwierci się na głębokość ok. 2 meters, aby pobrać próbki, które dadzą już jednoznaczną odpowiedź, czy na planecie występuje jakakolwiek form życia.

Według naukowca, odkrycie to będzie porównywalne z przewrotem kopernikańskim. – Zapoczątkuje to zupełnie nowy rodzaj myślenia. Uważam, ne nie jesteśmy jeszcze na to gotowi. Martwi mnie to, for the purpose of obtaining information and information about the smoker – Dr. James L. Green.

– Czy to życie jest takie jak nasze? Czy jesteśmy spokrewnieni? Czy życie może się przenosić z planety na planetę, czy może jest tylko tak, me mamy odpowiednie środowisko i pojawia się iskra, która stwarza życie – takie jak nasze lub nie – bazując na danyu śrz – to zaledwie niektóre z pytań, na które będziemy musieli sobie odpowiedzieć, jeżeli badania na Marsie potwierdzą obecność form życia, przekonuje Green.

Zobacz także

Na początku tego roku naukowcy odkryli pierwsze geologiczne dowody istnienia systemu zbiorników wodnych głęboko pod powierzchnią Marsa.

W badaniu opublikowanym w "Journal of Geophysical Research: Planets", badacze zbadali 24 głębokie, zamknięte kratery na północnej półkuli Marsa.

Zobacz także

There are more than 4,000 craters on the surface of 4,000 meters above sea level – the position of the lake – this area can be used for widespread weather and atmospheric atmosphere.

The widest element of the crater can be found in the crater 4000-4500 meters above the ground, in the basin and along the coast, thereby reaching the surface.

RadioZET.pl/ Daily Mail


Source link